Toyota Material Handling Baltic

Toyota Material Handling Baltic ir kompānijas Toyota Material Handling Europe meitas uzņēmums Latvijā. Toyota Material Handling Baltic ir lielākais uzņēmums valstī iekraušanas tehnikas jomā, piedāvājot pilnīgus risinājumus, kas bāzēti uz klientu vajadzībām.

Pārdošanas un nomas kontakti

 

Aigars Pleika
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Mob.: +371 29 38 86 66
Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

 

Vadims Vanags
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Latgales reģions, Zemgales reģions
Mob.: +371 26 178 226
Vadims.Vanags@baltic.toyota-industries.eu

 

Edgars Ostrovskis
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu un noliktavu automatizācijas sistēmas)
Mob.: +371 26 346 191
Edgars.Ostrovskis@baltic.toyota-industries.eu

Maksims Zolotovs
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions
Mob.: +371 26 45 11 34
Maksims.Zolotovs@baltic.toyota-industries.eu

Jānis Austers
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Kurzemes reģions, Zemgales reģions
Mob.: +371 26 444 352
Janis.Austers@baltic.toyota-industries.eu

Modris Oļļa
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Mob.: +371 28 07 00 99
Modris.Olla@baltic.toyota-industries.eu
Roberts Plakans
Nomas pakalpojumu un lietotas tehnikas pārdošanas vadītājs
Mob.: +371 26 392 888 
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu

Tomaš Gerasimovič
Automatizācijas vadītājs
Mob.: +371 26 364 222
Tomash.Gerasimovic@baltic.toyota-industries.eu

Andrejs Zolotars
Tirdzniecības direktors
Mob.: +371 25 43 45 45
Andrejs.Zolotars@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Kaļiningradas apgabals

Deniss Ponomarjovs
Tirdzniecības direktors
“Техномир” Калининград, ул. Большая окружная, 12
Tel.: +7 (4012) 31 22 99
Mob.: +7 (9062) 17 51 10
www.skladToyota.ru

Sazinieties ar mums

Servisa kontakti

Vitalijs Borisenko 
Izbraukuma servisa koordinators
Mob.: +371 26 55 22 00
Vitalijs.Borisenko@baltic.toyota-industries.eu

Edijs Sēne
Izbraukuma servisa koordinators
Mob.: +371 29 167 111
Edijs.Sene@baltic.toyota-industries.eu

Sentis Šaicans
Latvijas izbraukuma servisa vadītājs
Mob.: +371 28 00 33 95
Sentis.Saicans@baltic.toyota-industries.eu

Normunds Vimba
Pēcpārdošanas vadītājs
Mob.: +371 28 36 09 64
Normunds.Vimba@baltic.toyota-industries.eu

 

 

 

Sazinieties ar mums

TMH Baltic SIA

Dzelzavas iela 127, Rīga, LV-1021
Telefons: +371 26 444 555

TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73, Tallinn 13619
Tel.: +372 606 6020

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247 Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95

Darbnīca un birojs

Dzelzavas iela 127, Rīga, LV-1021
Telefons: +371 67 36 40 36
Koordinātas: 56.951373, 24.228158

Loģistikas speciāliste

Kristīne Bute
Telefons: +371 67 388 596
Mob.: +371 26 141 418
Kristine.Bute@baltic.toyota-industries.eu