Toyota Material Handling Baltic

Toyota Material Handling Baltic ir kompānijas Toyota Material Handling Europe meitas uzņēmums Latvijā. Toyota Material Handling Baltic ir lielākais uzņēmums valstī iekraušanas tehnikas jomā, piedāvājot pilnīgus risinājumus, kas bāzēti uz klientu vajadzībām.

Pārdošanas un nomas kontakti

Aigars Pleika
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Mob.: +371 29 38 86 66
Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

 

Vadims Vanags
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Latgales reģions , Zemgales reģions
Mob.: +371 26 178 226
Vadims.Vanags@baltic.toyota-industries.eu

 

Edgars Ostrovskis
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu un noliktavu automatizācijas sistēmas)
Mob.: +371 26346191
Edgars.Ostrovskis@baltic.toyota-industries.eu

 

Maksims Zolotovs
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions
Mob.: +371 26451134
Maksims.Zolotovs@baltic.toyota-industries.eu
Jānis Austers
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Kurzemes reģions, Zemgales reģions
Mob.: +371 26 444 352
Janis.Austers@baltic.toyota-industries.eu

Tomaš Gerasimovič
Automatizācijas vadītājs
Tel.: +371 67364066
Mob.: +371 26364222
Tomash.Gerasimovic@baltic.toyota-industries.eu

 

Verners Skuja
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Rīgas reģions, Vidzeme
Mob.: +371 20285433 Verners.Skuja@baltic.toyota-industries.eu

Andrejs Zolotars
Tirdzniecības direktors
Tel.: +371 67364072
Mob.: +371 25434545
Andrejs.Zolotars@baltic.toyota-industries.eu

 

Roberts Plakans
Nomas pakalpojumu un lietotas tehnikas pārdošanas vadītājs
Tel: +371 67 388599 
Mob.: +371 26 392 888 
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu

 

Kaļiningradas apgabals

Deniss Ponomarjovs
Tirdzniecības direktors
“Техномир” Калининград, ул. Большая окружная, 12
Tel.: +7 (4012) 31 22 99
Mob.: +7 (9062) 17 51 10
www.skladToyota.ru

Sazinieties ar mums

Servisa kontakti

Normunds Vimba
Pēcpārdošanas vadītājs
Tālr.: +371 67364034
Mob.: +371 28360964
Normunds.Vimba@baltic.toyota-industries.eu 

Andis Boass
Izbraukuma servisa koordinators
Tālr.: +371 67364087
+371 67364052
Mob.: +371 26552200
Andis.Boass@baltic.toyota-industries.eu

Sentis Šaicans
Latvijas izbraukuma servisa vadītājs
Tālr.: +371 67364066
Mob.: +371 28003395
Sentis.Saicans@baltic.toyota-industries.eu

Vitalijs Borisenko 
Izbraukuma servisa koordinators
Mob.: +371 26 55 22 00
Vitalijs.Borisenko@baltic.toyota-industries.eu

Normunds Līdums 
Rezerves daļu pārdošanas projektu vadītājs Baltijā
Mob.: +371 25444811
Normunds.Lidums@baltic.toyota-industries.eu
 

 

 

 

Sazinieties ar mums

TMH Baltic SIA

Laktas iela 12, LV-1013 Latvija, Rīga
Telefons: + 371 67 364036
Fakss: + 371 67 364037

TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73, Tallinn 13619
Tel.: +372 606 6020
Faks: +372 606 6021

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247 Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95
Faksas: +370 526 025 78