BT Autopilot modeļi automatizētai kraušanai un horizontālajai transportēšanai.

Automatizēti noliktavas iekrāvēji

BT Autopilot modeļi automatizētai kraušanai un horizontālajai transportēšanai.

Automatizētie risinājumi

Automatizētie noliktavas iekrāvēji

 • Automatizēts transportēšanas līdzeklis
 • Precīza lāzera vadība
 • Līdz 5,0 t


Autopilot sērijā ir pieejami dažādi modeļi, atkarībā no jūsu darbības: horizontālā transportēšana, kraušana un papildus kraušana. Šie kravu pārvadātāji var veikt monotonu darbu starp ražošanas līnijām un glabāšanas vietām vai konveijeru sistēmu. Tie garantē drošību, pateicoties modernai lāzera tehnoloģijai, un, pamatojoties uz standarta iekrāvēju dizainu, tās var darbināt arī manuālajā režīmā.

Vairāk par automatizētajiem iekrāvējiem

Automatizētie ratiņi

 

 • Automātiski rati
 • Magnētiskās lentes vadība
 • Līdz 0,75 t

TAE050 ir kompakts kravas pārvadātājs, kas ir rentabls un viegli uzstādāms, jo tas vadāms ar magnētisko lenti uz grīdas. TAE050 var izmantot vienkāršai horizontālai transportēšanai no A uz B, kravas pacelšanai un novietošanai. Tas ir ideāls līdz 500 kg vilkšanai vai kravas apstrādei līdz 140 kg ar uzskrūvējamiem plauktiem. TAE050 ir drošs un precīzs, pateicoties drošības skenerim, un ir lietotājam draudzīgam skāŗienjutīgajam ekrānam.

Uzdot jautājumu

Pusautomātiskais kravu pārvadātājs

 

 • Bezvadu tālvadība
 • Piemērots aukstā un mitrā vidē
 • Līdz 1,5 t

BT Radioshuttle ir daļēji automatizēts ātrgaitas kravas pārvadātājs, kas darbojas specializētās plauktu sistēmas un ko var vadīt ar tālvadības pulti, bet izvietošana un izkraušana no paletes var tikt veikta ar palešu krāvēju vai atsvara iekrāvēju. Radioshuttle nodrošina augsta blīvuma uzglabāšanu un maksimizētu palešu vietu skaitu, ietaupot noliktavas vietu un izmaksas.

Uzdot jautājumu

Toyota pasūtījumu vadība

Mēs esam izveidojuši pasūtījuma vadību, ko izmantot kā piesaistes instrumentu starp automātiskajiem iekrāvējiem un jūsu  noliktavu vadības sistēmu. Šī programmatūra sniedz skaidru pārskatu un palīdz plānot  ienākošos pasūtījumus pilnībā optimizētai darba plūsmai .

Pilnībā automatizēti risinājumi

 • Loģistikas procesu automatizācija
 • Sadarbībā ar Vanderlande
 • Visu uzņēmumu noliktavām un izplatīšanas centriem

Kopā ar māsas uzņēmumu Vanderlande mēs piedāvājam plašu integrētu pilnībā automatizētu risinājumu klāstu (inovatīvas sistēmas, inteliģenta programmatūra un dzīves cikla pakalpojumi), lai jūsu operācijās ieviestu ātru, uzticamu un efektīvu automatizācijas tehnoloģiju. Uzziniet vairāk vietnē https://www.vanderlande.com.

Vadītājs uz BT Movit vilcējtraktora rūpnīcā

Ražošana

Viena no galvenajām jomām, kur mēs varam jums palīdzēt, ir ražošana. Mēs lepojamies, ka vienmēr sniedzam labākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot efektīvu ražošanu.

Lasīt vairāk >

Traigo being used to move barrels

Speciālisti jūsu industrijā

Mēs cenšamies izprast jūsu individuālās vajadzības, lai vienmēr nodrošinātu kvalitāti, uzticamību un individuālu risinājumu, lai precīzi atbilstu jūsu prasībām.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražošanas Sistēma (TPS)

Mēs izmantojam Lean ražošanu savai ražošanai un strādājam saskaņā ar "pull" sistēmu, kas nozīmē, ka mēs ražojam tikai to, ko jūs pasūtāt.

Lasīt vairāk >

Sieviete pie portatīvā datora

Jūsu iekrāvēja finansēšana

Mūsu visaptverošie finanšu risinājumi piedāvā jums mieru, lai jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību.

Lasīt vairāk >