Kardex Remstar Shuttle XP

Automatizētas Uzglabāšanas Sistēmas

Kardex Remstar Shuttle® XP Vertikālās pacelšanas sistēmas ļoti blīvai uzglabāšanai ierobežotā platībā

Uzglabāt jebko - rentabli un ar ātru piekļuvi

Shuttle XP vertikālā pacelšanas sistēma ir izstrādāta, lai apmierinātu plašu klāstu uzglabāšanas un piekļuves operāciju ražošanas, izplatīšanas, mazumtirdzniecības un noliktavu jomās. Optimālas blīvas uzglabāšanas kombinācija ar elastīgām un efektīvām uzglabāšanas stratēģijām, ergonomika un drošība padara Shuttle XP no Kardex Remstar par unikālu uzglabāšanas risinājumu.

Princips

Modulārais Shuttle XP vertikālais pacēlājs ir slēgta sistēma, uz kuras preces uzglabā vertikāli priekšā un aizmugurē. Centrā ir lifts (ar ekstraktoru), kas automātiski piegādā plauktus ar saglabātajām precēm piekļuves atvērumam, piespiežot pogu vai noskenējot svītrkodu. Ierīce ir moduļa konstrukcija ar spēju mainīt augstumu un piekļuves atveru skaitu. Shuttle XP automātiski skenē katru paplāti, izmantojot Optiflex tehnoloģiju, atrodot ideālu uzglabāšanas vietu sistēmā, Vienības tiek uzglabātas, aizņemot iespējami maz vietas.

Ieguvumi īsumā:

  • Ātrāki piekļuves laiki
  • Palielināts preču apgrozījums
  • Lielāka uzglabāšanas vieta, izmantojot ievērojami mazāku grīdas platību
  • Precīzs krājumu līmenis, izmantojot integrāciju ar iekšējo noliktavu vadības sistēmu
  • Lielāka drošība un aizsardzība operatoriem un uzglabātajām precēm
  • Uzlabota ergonomika
  • Moduļu paplašināmība

Elastīga un efektīva uzglabāšanas stratēģija

Shuttle XP moduļu konstrukcija nodrošina gandrīz neierobežotu elastību dažādu griestu augstumu izmantošanā. Shuttle XP augstumu var palielināt ar 100 mm soļiem, kas padara to par ārkārtīgi daudzpusīgu risinājumu. Ja jūs pārvietojaties, sistēma var pārvietoties ar jums un būt pielāgota jūsu jaunajām prasībām, pievienojot vai noņemot moduļus.

Pielāgošanās ēkas situācijai

Kad instalēts vairākos stāvos, var būt integrētas līdz sešām piekļuves atverēm jebkurā vietā Shuttle XP priekšpusē vai aizmugurē. Tos var pat vēlāk nomainīt. Aizvars durvīm katrā piekļuves atverē aizsargā operatorus un uzglabātās preces.

Septiņas izcilas Shuttle XP funkcijas

1.Piekļuves atvere ar automātiskām aizvara durvīm

Operatora un uzglabāto preču aizsardzība. Samazināts trokšņa līmenis. Operators var strādāt ar vienu paplāti, bet ekstraktors sagatavo nākamo paplāti. Lai novērstu gaidīšanas laiku, paplātes tiek apmainītas pēc operatora darba pabeigšanas ar pašreizējo.

2.Optiflex tehnoloģija

Labākā iespējamā uzglabāšanas vietas izmantošana, pateicoties automātiskajai objekta augstuma skenēšanai. Maksimāli blīva uzglabāšana.

3.Iekšējā svara vadības sistēma

Sistēma pārrauga vienības slodzi, izmantojot pretestību, lai novērstu atsevišķas paplātes vai iekārtas pārslodzi.

4.Zobu siksnas piedziņa

Nodrošina ātrāku braukšanas un piekļuves laiku, zemāku trokšņa līmeni un lielāku iekārtas ilgmūžīgumu.

5.Paplātes dažādās slodzes klasēs

Maināmās paplātes var uzglabāt vienā vienībā, samazinot iegādes izmaksas un nodrošinot ilgstošas darbības elastību.

6. Ergonomiska piekļuves atvēršana

Kronšteini, kas uzstādīti pie atvēršanas piekļuves, ļauj noregulēt darba pozīciju individuāli atbilstoši apkalpojošā personāla augstumam. Turklāt var iegūt divas paplātes vienlaicīgi vienā piekļuves atvērumā. Grīdas līmeņa padziļinājums ļauj operatoram piekļūt tuvāk vienībai un strādāt ergonomiski.


7. Nākotnei drošs dizains

Iekārtas augstumu var mainīt ātri un viegli, un var tikt uzstādītas papildu piekļuves atveres. Tādā veidā to var optimāli pielāgot nākotnes vajadzībām.