Kā automatizētie iekrāvēji var vienkārši optimizēt jūsu noliktavu?

Neatkarīgi no tā, vai esat loģistikas nodrošinātājs vai strādājat ražošanā, noteiktu procesu automatizācija var pievienot jaunu produktivitātes dimensiju. To var izdarīt, automatizējot ikdienas kravu apstrādes procesus; vai pilnīga sistēmas pārveidošana lielām operācijām.

Apskatiet 5 labākos automatizācijas ieguvumus jūsu noliktavā.

Optimizējiet preču plūsmu

Automatizācija veicina pastāvīgu darbplūsmu ar efektīvu braukšanas uzvedību. Inteliģenta pasūtīšanas un autoparka programmatūra samazina transportēšanas attālumu un ļauj izvairīties no sastrēgumiem, uzlabojot produktivitāti jūsu darbībās.

 

Palieliniet drošību

Automatizētie iekrāvēji ir aprīkoti ar vismodernākajiem drošības lāzera skeneriem, kas atklāj visus šķēršļus un pēc vajadzības apstājas. Tas nodrošina drošu darba vidi, pat strādājot cilvēku tuvumā.

autopilot Toyota, agv

Which part of your operations can you automate?

Think of all the repetitive load handling going on in your warehouse. Automation can be implemented in the following different sections:

Want to apply this lean approach to your organisation? Find out more about automation today and discover how you can benefit from the wide range of automated solutions from Toyota.

Automation in different sections

No matter the size or type of your business, automation can be an added value. Think of all the repetitive load handling going on in your warehouse. Automation can be implemented in the following different sections. 

Block stacking

Stacking in blocks for compact storage

High-level storage

Storing and retrieving goods at height 

Light item handling

For horizontal transport up to 0,5 t

High-density storage

 Pallet transport in racking