Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

2018. gada 23.-27. aprīlis

Hannover Messe

2018. gada 23.-27. aprīlis

CeMAT 2018 – pasaules vadošais loģistikas gadatirgus

23.-27. aprīlī notiks izstāde-gadatirgus 2018 CeMAT, kas ir daļa no Hannover Messe, kas ir viens no pasaulē lielākajiem un pazīstamākajiem rūpniecības notikumiem. Toyota Material Handling, kas atrodas 32 paviljonā, koncentrēsies uz nevainojamu uzņēmējdarbības praksi, kas iegūta no izcilās Toyota ražošanas sistēmas. Apmeklētāji varēs iepazīties ar Toyota pieeju atkritumu likvidēšanai un maksimālu efektivitāti ražošanas un loģistikas procesos. Toyota ir „lean” domāšanas avots, un CeMAT 2018 uzsvēra, kā tas tiek mūsdienu produktos un pakalpojumos.

CeMAT 2018: SADARBĪBA  NĀKOTNEI

CeMAT 2018 Toyota stends nodrošinās apmeklētājiem iespēju izpētīt un uzzināt par kompānijas „lean” domāšanas veidu. Tiks izveidots īpašs forums "Logiconomi forums", kurā jūs esat laipni aicināti ierasties un klausīties runātājus, kuri dalīsies ar  mūsu loģistikas 4.0 aizrautību, lielajiem datiem, autonomām sistēmām, drošību, jauniem enerģijas risinājumiem, robotiku un mākslīgo intelektu. Jūs jau varat gūt priekšstatu par to, ko sagaidīt forumā...

Atklājiet mūsu galvenos runātājus

 

CeMAT 2018: LOĢISKA AUTOMATIZĀCIJA

CeMAT sniegs apmeklētājiem ieskatu par to, kā Toyota izmanto automatizāciju savos ražošanas un izplatīšanas procesos, lai racionalizētu loģistikas plūsmu. Ar pilnu automatizēto iekrāvēju klāstu Toyota var nodrošināt vienkāršu, pakāpenisku pieeju automatizācijai, ar ātru komerciālu atdevi. Toyota arī prezentēs jaunu uzlabotu vadības sistēmu, kas nemanāmi pielāgos darbības, lai optimizētu pieejamo iekārtu izmantošanu, izvairītos no sastrēgumiem un palielinātu plūsmas ātrumu.

 

 

CeMAT 2018: SAVIENOJAMĪBA IR SVARĪGA

Toyota uzmanības centrā ir loģistika, ko atbalsta tās telemātikas risinājumi. Toyota I_Site platforma tagad mēra vairāk nekā 50 000 savienotu iekrāvēju darbību, ļaujot klientiem maksimāli palielināt izmantošanas līmeni un uzlabot ekspluatācijas standartus, izmantojot efektīvu operatoru un negadījumu vadību. CeMAT 2018 Toyota prezentēs jaunāko I_Site izlaidumu, kurā iekļautas vairākas jaunas uzlabotas funkcijas.

future technologies Toyota

 

 

CeMAT 2018: NĀKOTNES TEHNOLOĢIJAS

Loģistikas sistēmas strauji attīstās, lai panāktu konkurences priekšrocības mūsdienu tirgū. Lai apmierinātu rītdienas prasības, Toyota ar savu "Logiconomi" programmu sadarbojas ar klientiem, radošajiem talantiem un līdzīgi domājošiem tehnoloģiju uzņēmumiem. CeMAT 2018 laikā Toyota prezentēs dažas no jaunākajām idejām un jauninājumiem, ar iespēju satikties ar pētniecības un attīstības komandu un izpētīt liesās loģistikas procesus virtuālajā pasaulē.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >