Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Logiconomi Forums, CeMAT 2018

Iedvesmojieties no nozares ekspertiem un jaunākajām tenencēm

Laipni lūdzam Toyota Logiconomi forumā

Mūsu Logiconomi forumā mēs aicinām runāt par mūsu nozares galvenajiem jautājumiem. Katras CeMAT dienas laikā jums būs iespēja uzzināt vairāk par vienu no šādām tendencēm: loģistika 4.0, autonomas sistēmas, drošība, robotika, mākslīgais intelekts, lielie dati, TPS un „lean” domāšana. Neatkarīgi no tā, kura tēma jūs aizrauj, jūs varat apmeklēt mūsu 32.Paviljonu un satikt vadošos ekspertus: TPS konsultantu Sam Nomura, Simon Floyd no Microsoft, Jan van der Velden no mūsu māsas uzņēmuma Vanderlande un daudz citus.

Mūsu galvenie lektori....

Mākslīgais intelekts, robotika un jaunās tehnoloģijas: gatavojoties nākotnei

Randalls van Poelvoorde, RobotXperience dibinātājs

Automatizācija un robotika jau šodien ir nozares norma, taču ir skaidri pierādījumi, ka ceļojums ir tikai sācies. Mākslīgais intelekts un robotu ieviešana, kas darbojas kopā ar cilvēkiem, ir nākamie ceļojuma posmi, un nevar ignorēt robotu kompetences eksponenciālo pieaugumu. Randall van Poelvoorde ir eksperts šajā jomā un sniegs provokatīvu pārskatu.

 

Otrdiena, 24. aprīlis: plkst.11:00 un 14:00

 

Drošība no augšas uz leju: Heineken veiksmes stāsts

Reja Gonzaleza, Veselības un drošības globālais vadītāja, Heineken

Drošība ir kritiska problēma katrā darba vietā, un tas jo īpaši attiecas uz loģistiku un ražošanu, kur negadījumi joprojām var būt pārāk bieži sastopami. Reja Gonzaleza ir bijusi virzītāja Heineken drošības programmai, kas grupā ir īstenota no augšas uz leju - ar izmērāmiem un iespaidīgiem rezultātiem.

 

Trešdiena, 25. aprīlis: plkst.11:00 un 14:00

Sasniedzama gala produktu kvalitāte, izmantojot „lean” metodiku

Sam Nomura, Toyota Group vecākais TPS konsultants

Japānā Nomura kungam ir ilgstoša pieredze darbā ar Toyota, koncentrējoties uz metodēm Toyota ražošanas sistēmā. Viena no Toyota pamatvērtībām ir "Kaizen" - tas nozīmē nepārtrauktu uzlabošanu. Šajā prezentācijā tiks parādīta Nomura kunga pieeja, lai īstenotu desmit gadu uzlabošanas projektu, kas izraisīja ārkārtas kvalitātes uzlabojumus un garantijas prasību samazināšanu sešās ražošanas vietās Eiropā, ASV un Japānā.

 

Ceturtdiena, 26. aprīlis: plkst.11:00 un 14:00

Automatizācija: apmierināt vienmēr augošās patērētāju prasības

Jan van der Veldens, Tirdzniecības departamenta noliktavu nodaļa, Vanderlande

E-komercija pilnībā maina patērētāju cerības. Viņi pieprasa ātrumu, precizitāti un elastību visā pasūtīšanas un piegādes procesā - un vēlas, lai jūs sekotu viņu dzīves sirdsdarbībai. Tā rezultātā šodienas e-komercijas un daudzkanālu noliktavas saskaras ar daudzām problēmām. Jan van der Velden paskaidros, kā jūs varat izmantot šo iespēju, un to, kā automatizācija var jums palīdzēt biznesā.

 

Piektdiena, 27. aprīlis: plkst. 11:00 un 14:00

Saņemiet CeMAT 2018 bezmaksas biļeti