Me kasutame küpsiseid, et tagada, et teil on parim kogemus meie lehel. Nõustuma

Toyota Material Handling Baltic Eesti filiaal

TMH Baltic Eesti filiaal kuulub Toyota Material Handling Euroopa emafirma alla. TMH Baltic Eesti filiaal on Eesti suurim materjalikäsitluse valdkonnas tegutsev firma, mis pakub klientide vajadustele vastavaid täislahendusi.

Toyota Material Handling Baltic pakub:

 

  • Kahvel- ja laotõstukeid
  • Toyota ja BT laosüsteeme
  • Kasutatud tõstukeid
  • Müügijärgset hooldust – varuosi
  • Rendilahendusi
  • Paigaldusteenuseid kõigi süsteemide jaoks
  • Puhastusmasinaid
  • Tõstukipargi haldamist
  • Lao juhtimissüsteeme

Müügiosakond ja rent kontakt

Tõnu Rei
Filiaali juht
Mob.: +372 5141112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu

Andrei Jugantsov
Müügiesindaja (riiulilahendused)
Mob.: +372 53 408 490
Andrey.Jugantsov@baltic.toyota-industries.eu

Kirill Pavlov
Müügiesindaja (tõstukid)
Mob.: +372 508 4747
Kirill.Pavlov@baltic.toyota-industries.eu



Lauri Laansoo
Müügiesindaja (tõstukid)
Mob.: +372 53 422 518
Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

 

Erki Müür
Müügiesindaja (tõstukid)
Mob.: +372 5344 7073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu

 

Kontakt

Servis kontakt

Servis

Julia Karpenko
Hoolduse juht
Mob: +372 6066020

Julia.Karpenko@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Raivo Samelselg
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 53432434
Raivo.Samelselg@baltic.toyota-industries.eu



Roman Kin
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 53359943
Roman.Kin@baltic.toyota-industries.eu

 

Kontakt