Me kasutame küpsiseid, et tagada, et teil on parim kogemus meie lehel. Nõustuma

Toyota Material Handling Baltic Eesti filiaal

TMH Baltic Eesti filiaal on Toyota Material Handling Euroopa tütarettevõte. TMH Baltic Eesti filiaal on Eesti suurimaid materjalikäsitluse valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid, mis pakub klientide vajadustele vastavaid materjalikäsitluse täislahendusi.

Toyota Material Handling Baltic pakub:

 

  • Kahvel- ja laotõstukeid
  • Toyota ja BT laosüsteeme
  • Kasutatud tõstukeid
  • Müügijärgset hooldust – varuosi
  • Rendilahendusi
  • Paigaldusteenuseid kõigi süsteemide jaoks
  • Tõstukipargi haldamist
  • Lao juhtimissüsteeme

Kontorite asukohad

TMH Baltic SIA

Laktas iela 12, LV-1013 Latvija, Rīga
Telefons: + 371 67 364036
Fakss: + 371 67 364037

TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73, Tallinn 13619
Tel.: +372 606 6020
Faks: +372 606 6021

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247 Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95
Faksas: +370 526 025 78

Müügiosakond ja rent kontakt

Tõnu Rei
Filiaali juht
Mob.: +372 5141112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu

Arni Omler
Müügiesindaja  (riiulilahendused)
Mob.: +372 5887 9926
arni.omler@baltic.toyota-industries.eu

Kirill Pavlov
Müügiesindaja (tõstukid)
Põhja- ja Ida-Eesti
Mob.: +372 508 4747
Kirill.Pavlov@baltic.toyota-industries.eu



Lauri Laansoo
Müügiesindaja (tõstukid)
Lõuna-Eesti Mob.: +372 53 422 518 Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Erki Müür
Müügiesindaja (tõstukid)
Mob.: +372 5344 7073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu

 

Kontakt

Kontakt hooldus

Servis

Fred Märtsoo
Hoolduse juht
Tel.: +372 606 6020
Mob: +372 53 618 190

fred.martsoo@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Raivo Samelselg
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 53432434
Raivo.Samelselg@baltic.toyota-industries.eu



Roman Kin
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 53359943
Roman.Kin@baltic.toyota-industries.eu

 

Kontakt