SAS

Aktīvās Stabilitātes Sistēma, SAS – viss atkarīgs no uzticības

Toyota SAS, Aktīvās Stabilitātes Sistēma ir standarta komplektācijā katram Toyota Traigo un Toyota Tonero. Pēc 20 gadiem tā joprojām ir unikāla, aizsargājot jūsu preces, iekrāvējus un operatorus, kā arī maksimāli palielinot veiktspēju, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas. Tā nekad nenoveco.

Stabilitāte, uzticēšanās un drošība ir svarīgi aspekti, apstrādājot preces. Darbinot Toyota atsvara iekrāvēju, visas braukšanas un kraušanas darbības ir stabilas un tiek kontrolētas, jo SAS sistēma darbojas, pirms notiek nedrošas darbības.

Aktīvi sekojot būtiskiem parametriem, kādos tiek sasniegta iekrāvēja veiktspēja, tiek samazināts iespējamo nelaimes gadījumu risks un maksimāli palielināta palešu kustība. Tas ļauj uzņēmējiem strādāt ar pilnu uzticību, saglabājot produktivitāti visā darba dienā.

Vairāk kontroles jūsu ikdienas operācijās ar Toyota SAS

Ātrāka un drošāka preču uzglabāšana/saņemšana no plauktu sistēmām

Ir svarīgi, lai operators strādā ar kravu augstumā bez lieka stresa, bez jebkādiem bojājumiem kravai vai īpašumam

Tas radīs vairāk palešu kustības un samazinās ekspluatācijas izmaksas. SAS Mast Control funkcija ne tikai uzrauga kravas augstumu un masta pozīciju, bet arī nosaka optimizēto masta ātrumu un leņķi šiem parametriem. Ar šo masturbāciju tiks samazināts līdz minimumam, ļaujot uzņēmējiem uzglabāt vai ielādēt paletes augstumā ātrāk. Tādejādi tiek samazināta masta šūpošanās, ļaujot operatoram uzglabāt vai saņemt preces no plauktiem augstumā ātrāk.

+ Vairāk pārliecināti un produktīvi operatori

+ Mazāk kravas / infrastruktūras bojājumu vai kravas zudumu

+ Samazināti nelaimes gadījumi

+ Vairāk pārvietotas paletes

+ Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Konfidenciāla un efektīva kravas automašīnu kraušana vai (un) iekraušana

Pacelšanas dakšu regulēšana horizontālā stāvoklī, lai paceltu paletes, prasa laiku. Ar SAS dakšu nolaišanas vadības ierīci dakšas tiek noregulētas ar pogas nospiešanu, padarot šo uzdevumu ātrāku vadītājam, lai efektīvāk un produktīvāk apstrādātu kravu, jo īpaši augstumā. Turklāt dakšu nolīdzināšana palīdz operatoram pareizi un vienmērīgi sakraut preces, izvairoties no preču un plauktu sabojāšanas, samazinot izmaksas.

+ Vairāk pārliecināti un produktīvi vadītāji

+ Mazāk slodzes un infrastruktūras bojājumu

+ Pārvietotas paletes

+ Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Nodrošināt stabilitāti pagriezienos

Pagriezienos bez noregulēta braukšanas ātruma, palielinās negadījumu risks. Darbojoties pat ātrāk nekā vispieredzējušākais autovadītājs, SAS palīdz aizsargāt operatorus pagriezienos, neietekmējot produktivitāti. Četru riteņu Traigo un Tonero modeļiem ir patentēts SAS Swing Lock cilindrs, kas nodrošina nepārspējamu sānu stabilitāti. Trīsriteņu Traigo diapazonā SAS optimizē braukšanas ātrumu, veidojot līknes. Šādā veidā transportlīdzekļa stabilitāte vienmēr paliek kontrolēta.

+ Vairāk pārliecinātu un produktīvu vadītāju

+ Mazāks kravas bojājums

+ Samazināti nelaimes gadījumi

+ Pārvietotas paletes

+ Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Lielāks komforts garo distanču transportā

Fizskās slodzes samazināšana iekrāvēju vadītājiem, piedāvājot viņiem komfortablu braukšanas pozīciju, pozitīvi ietekmēs produktivitāti un veselību. SAS Stūrēšanas Sinhronizators automātiski izlīdzina stūres rata pogu ar aizmugurējo riteņu stāvokli. Šī izlīdzināšana palīdz jūsu iekrāvēju vadītājiem ieņemt ergonomisku stāvokli un efektīvāk vadīt iekrāvēju drošām un produktīvām operācijām. Turklāt mūsu četru riteņu diapazonam ir unikāls aizmugures ass dizains ar Swing Lock cilindru, kas nodrošina labāku stabilitāti un vadītāja komfortu visos apstākļos.

+ Vēl komfortablāk un produktīvāk

+ Vairāk pārvietotu palešu

+ Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Elektriskie atsvara iekrāvēji

Izturīgie elektriskie atsvara iekrāvēji ir piemēroti dažādām operācijām iekštelpās un ārā.

Lasīt vairāk >

Atsvara iekrāvēji

Atsvara iekrāvēji

Paredzēti vieglai, vidējai un lieljaudas materiālu apstrādei, šie iekrāvēji piedāvā lielāku paātrinājumu un pacelšanas ātrumu, tā uzlabojot produktivitāti.

Lasīt vairāk >

Driver on lithium-ion truck in warehouse

Mūsu unikālais Litija jonu diapazons

Litija jonu baterijas ir izrādījušās par 30% energoefektīvākas  nekā svina-skābes akumulatori, ievērojami samazinot CO2 emisijas.

Lasīt vairāk >

Operatoru apmācība

Uzziniet, kā operatoru apmācība var uzlabot drošību un produktivitāti jūsu biznesā.

Lasīt vairāk >