6 veidi, kā pārbaudīt, vai vilcējtraktors atbilst jūsu darbībām

Uzņēmumiem ir patstāvīgs izaicinājums tādās jomās, kā kvalitāte, efektivitāte un drošība, jo īpaši, ja e-komercija un tiešsaistes pasūtījumi kļūst par klientu pirkšanas uzvedības dabisko daļu. Efektivitātes projekti parasti ir saistīti ar ražošanas apjoma pieaugumu, kas noved pie biežākas produktu un materiālu pārvietošanas. Tas var ietekmēt vispārējo ražošanas plūsmu vai pat lidostas kravu loģistiku. Un tas var prasīt jūsu uzņēmumam pārdomāt jūsu materiālu apstrādes darbību, lai sasniegtu šo palielināto caurlaidspēju, vienlaikus saglabājot drošību.

Viens no risinājumiem varētu būt „bez dakšām”: pārvietojamie materiāli, izmantojot kravas nesējus ar riteņiem, ko velk transportlīdzeklis. 

1. Jūs pārvietojat preces, nevis paletes?

 Ražošanā, kur taupīgā just-in-time domāšana prasa, lai precīzi precīzi komponenti tiktu savākti konkrētā ražošanas procesa punktā, lai saskaņotu pasūtījuma caurlaidību, ir nepieciešama preču pārvietošana. Bet arī e-komercijas biznesā, kur atsevišķas preces tiek izvēlētas gala patērētājiem un sakārtotas atlases kārtas laikā, ir nepieciešami efektīvi risinājumi produktu pārvietošanai. Vilkšanas risinājumi ir laba alternatīva tradicionālajiem iekrāvējiem, lai apstrādātu atsevišķus priekšmetus. Tās ir drošas, viegli manevrējamas un ideāli piemērotas palešu transportēšanai un atsevišķu priekšmetu pārvietošanai. 

2. Vai jums vienlaikus ir jāpārvieto vairākas kravas?

Vilkšanas traktors ar piekabju vilcienu nozīmē, ka jums ir liela elastība attiecībā uz to preču veidu, ko jūs varat transportēt. Ir daudz dažādu kravas pārvadātāju, kurus varat izvēlēties, lai saliktu vilkšanas vilcienu. Tādā veidā jūs varat apstrādāt dažādus kravas lielumus, kravu no vienas vai abām pusēm, pārvietot preces pa paletēm ... efektīvai darbaspēka un uzdevumu izmantošanai ar maksimālu pievienoto vērtību.

3. Jūs atbalstāt ”lean” ražošanu?

Vilkšanas traktori atbalsta efektīvu plūsmu; mazāk cilvēku ir vajadzīgi, lai pārvietotu tādu pašu preču daudzumu, mazāk aprīkojuma uz grīdas rada lielāku drošību un mazāku incidentu skaitu, mazāku sastrēgumu risku, lielāku elastību… visiem, kas rada vienkāršāku darba veidu.

4. Jūsu klienti sagaida augstu elastību e-komercijas augšanā?

Pieaugot e-komercijas uzņēmumiem, klienti sagaida ļoti ātrus piegādes laikus. Tāpēc vienas vai vairāku preču komplektēšanai ir jābūt ātrai un vieglai. Īpaši traktora un ratiņu risinājumi ar regulējamiem nodalījumiem, atvieglo pasūtījumu komplektēšanu. Vilkšanas traktorus var izmantot arī krājumu papildināšanai, jo tie nodrošina elastību lielo un / vai mazo preču krājumu pārvadāšanai dažādās vietās.

5. Jūsu prioritāšu saraksta augšgalā ir drošības un operatora komforts?

Darbojoties bez iekrāvēja, operatoriem nav šķērsļu, piemēram masta dēļ, labai redzamībai. Traktori velk kravas pārvadātājus un virzās tikai uz priekšu, nevis kā iekrāvēji, kurus bieži ir nepieciešams dublēt, ierobežojot redzamību procesā. Jo īpaši aizņemtajās jomās, piemēram, lidostās, redzamība un drošība ir ļoti svarīga. Turklāt sēžamie vilcēji nodrošina operatoriem ērtu darba telpu brauciena laikā visos laika apstākļos. Pāreja no iekrāvējiem uz pārvietošanu bez iekrāvēja rada diezgan lielas pārmaiņas. Tādēļ svarīgi izglītot savus darbiniekus, lai saprastu, kā viņi pārvietos preces ar vilcējtraktoru palīdzību.

6. Jūs apsverat automatizāciju savās noliktavās?

Automatizācija optimizē preču plūsmu, vienlaikus samazinot bojājumus, laiku un izmaksas. Darbinieki kļūst pieejami, lai apstrādātu sarežģītākus uzdevumus, nevis atkārtotus procesus. Automatizētie vilkšanas traktori var pārņemt atkārtotu transportēšanu un preci precīzi un droši nogādāt norādītajā vietā.

Vai jūsu biznesam var izmantot bez-iekrāvēja pieeju?

Ja jūs darbojaties kadā no šīm jomām, vilcējtraktori var būt labākā izvēle jums. Ja ne visas, tad liela daļa operāciju var gūt labumu no tā.

  • ražošana
  • e-komercija
  • pasūtījumu komplektēšana
  • lidostas
  • vai arī jums vienkārši jāpārvieto preces?

Lasiet vairāk par Vilcējtraktoriem
Nodzēst visu