Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling Baltic

Toyota Material Handling Baltic ir  kompānijas Toyota Material Handling Europe meitas uzņēmums Latvijā. Toyota Material Handling Baltic ir lielākais uzņēmums valstī iekraušanas  tehnikas jomā, piedāvājot pilnīgus risinājumus, kas bāzēti uz klientu vajadzībām.

Pārdošanas un nomas kontakti

Aigars Pleika
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions, Vidzemes reģions
Mob.: +371 29 38 86 66
Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

 

Vadims Vanags
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Latgales reģions , Zemgales reģions
Mob.: +371 26 178 226
Vadims.Vanags@baltic.toyota-industries.eu

 

Edgars Ostrovskis
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu sistēmas)
Mob.: +371 26346191
Edgars.Ostrovskis@baltic.toyota-industries.eu

Maksims Zolotovs
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Mob.: +371 26451134
Maksims.Zolotovs@baltic.toyota-industries.eu

 

Jānis Austers
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Kurzemes reģions, Zemgales reģions
Mob.: +371 26 444 352
Janis.Austers@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Andrejs Zolotars
Tirdzniecības direktors
Tel.: +371 67364072
Mob.: +371 25434545
Fakss: +371 67364037
Andrejs.Zolotars@baltic.toyota-industries.eu

 Roberts Plakans
Nomas pakalpojumu un lietotas tehnikas pārdošanas vadītājs
Tel: +371 67 388599 
Mob.: +371 26 392 888 
Fakss: +371 67 364 037 
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu

Kaļiningradas apgabals

Vladimirs Sokolovs
Tirdzniecības direktors
Tel.: +7 (4012) 508 680
Tel.:+7 (4012) 967 950
Mob.: +7 911 451 72 57
sokolovkurlovich@list.ru

Sazinieties ar mums

Servisa kontakti

Serviss

Tomašs Gerasimovičs
FMC nodaļas vadītājs
Tel.: +371 67364066
Fakss: +37167364 037
Mob.: +371 26364222
Tomash.Gerasimovic@baltic.toyota-industries.eu

Jurijs Smoļaninovs
Servisa darbnīcas koordinators
Tālr.: +371 67388594
Fakss: +371 67364093
Jurijs.Smolaninovs@baltic.toyota-industries.eu

Normunds Vimba
Latvijas izbraukuma servisa vadītājs
Tālr.: +371 67364034
Mob.: +371 28360964
Fakss: +371 67364093
Normunds.Vimba@baltic.toyota-industries.eu

Andis Boass
Izbraukuma servisa koordinators
Tālr.: +371 67364087
+371 67364052
Mob.: +371 26552200
Fakss: +371 67364093
Andis.Boass@baltic.toyota-industries.eu

Egils Avots
Pēcpārdošanas vadītājs
Tālr.: +371 67364066
Mob.: +371 26654450
Egils.Avots@baltic.toyota-industries.eu
 

Sazinieties ar mums