Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Matiass Fišers, Toyota Material handling Europe prezidents

"Kvalitāte ir galvenais, lai saglabātu jūsu biznesa pārvietošanos. Kopā mēs centīsimies panākt nulles sadalījumu, nulles avārijas un nulles oglekļa emisijas." Matiass Fišers, Toyota Material handling Europe prezidents

Ilgtspēja

DUAL IMPACT ir nosaukums mūsu ilgtspējas stratēģijai. Kopā mēs kaut ko mainam, lai palielinātu drošību, samazinātu ietekmi uz vidi, un optimizētu biznesa procesus. Lai būtu drošs un atbildīgs partneris jūsu materiālu apstrādes operācijās, mēs piedāvājam pārskatāmību un atbildību, izmantojot mūsu ilgtspējas ziņojumu atbilstoši GRI un mūsu EcoVadis zelta līmeņa novērtējumam.

Mēs maksimizējam drošību jūsu operācijās

1 no 10 lielākajām traumām Eiropas rūpniecībā notiek ar tehniku un aprīkojumu, un 80% no negadījumiem izraisa drošibai neatbilstoša uzvedība. Tādēļ mēs vēlamies jums palīdzēt radīt drošu darba vidi. 4 soļos, no vadības līdz drošas uzvedības apmācībai, mūsu mērķis ir sasniegt nulle negadījumus.

Drošības uzlabošana mūsu darbiniekiem

1. Pārvaldība mūsu pašu darbībā

"Toyotā, mūsu mērķis ir iet tālāk par tiesisko atbilstību, un panākt nulles negadījumus, īstenojot TICO Drošības Redzējumu. Itālijā, mēs samazinājām negadījumos cietušo skaitu par 74% kopš 2007.gada.  OHSAS 18001 sasniegšana  2014.gadā  bija pavērsiena punkts, veidojot aktīvāku fokusu uz drošību, gan darbinieku, gan vadības".

 

 Frančeska Simoncelli,
Veselības un Drošības vadītāja,
Toyota Material Handling Italy

2. Mūsu darbinieku apmācība

Visās mūsu rūpnīcās ir īpaša drošības telpa  Dodzjo. Tur mūsu darbinieki tiek apmācīti par riska novērtējumu un drošu materiālu apstrādi. Un mēs paplašinam šos treniņus visiem mūsu vietējiem tirdzniecības uzņēmumiem.

3. Izmantojot pretpasākumus

"Mūsu Ancenis rūpnīcā, mēs samazinām negadījumos cietušo skaitu par 89% kopš FY13,  veicot biežu risku novērtējumus, tieši ar pareizajiem pretpasākumiem."

Laurent Marcoul,
Veselības un Drošības vadītājs

Kā mēs fokusējamies uz drošību Ancencis rūpnīcā >

1. Pārvaldība mūsu pašu darbībā

2. Mūsu darbinieku apmācība

3. Izmantojot pretpasākumus

Mēs samazināsm klientu enerģijas un emisiju patēriņu

Saskaņā ar TICO vides rīcības plānu, mēs sabiedrības dēļ tiecamies uz nulles CO2 emisiju 2050.gadā. Mēs to sasniegtu, uzraugot enerģijas patēriņu, izvairoties no enerģijas zudumiem, un veidojot inovācijas energoefektivitātē un nulles oglekļa emisiju tehnoloģijās.

Energoefektīvas darbavietas

1. Gudrākas rūpnīcas

"Ar ISO 50001 ieviešanu mūsu rūpnīcā Ferrara, Itālija ir samazinājusi enerģijas patēriņu par 9%. Mums vajadzēja daudz cilvēku komandā, jo mēs strādājām, lai iegūtu ISO 50001 energoefektivitātes vadības sistēmas sertifikāciju un šīs komandas pūles turpina atmaksāties."

Rudy Zaramella, Vides eksperts un Constanzo Marsan, Procesu Inženieris,
Toyota Material Handling Europe, Ferrara Factory

Kā mēs to panācām>

2. Zema oglekļa ēkas

Mūsu vācu filiāles tiek būvētas ar 9.800m² fotoelementu sistēmu, bet mūsu telpas Nīderlandē piedāvā 31% zemāku enerģijas patēriņu, pateicoties A-līmeņa ēkai.

Lasiet pilnu gadījuma izpētes aprakstu no Nīderlandes>

3. Gudra servisa vadība

Ar vairāk nekā 3000 apkalpošanas mikroautobusu mūsu servisa autoparks  patērē vairāk enerģijas nekā visas mūsu rūpnīcas kopā. Toyota Material Handling Anglijā, mēs uzstādījām izsekošanas GPS mūsu servisa  mikroautobusiem. Ar iespēju katrreiz nosūtīt klientam tuvāko pieejamo tehniķi, mēs samazinājām degvielas patēriņu par 12%.

Lasiet vairāk piemērus mūsu Ilgtspējas ziņojumā>

1. Gudrākas rūpnīcas

2. Zema oglekļa ēkas

3. Gudra servisa vadība

Mūsu operāciju optimizēšana

Mūsu mērķis ir būt uzticamam un atbildīgam partnerim jūsu materiālu apstrādes operācijām. Tieši tāpēc mēs esam uzņēmušies īstenot pārredzamību, atbildību un vadību visā mūsu vērtību virknē.

Jums varētu interesēt

Operatoru apmācība

Operatoru apmācība

Discover how operator training can improve safety and productivity in your business.

Read more >

Veselīgas darbavietas visiem vecumiem

Ar 2016-2017.g. kampaņu mēs, kopā ar EU-OSHA, cīnamies par veselīgu un produktīvu darba vidi visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt vairāk >
Pulkstenis

Toyota Servisa Koncepcija

Mēs parādam savu aizrautību ar servisu ar Toyota Servisa Koncepciju, strukturētu pieeju mūsu servisa optimizēšanai.

Lasīt vairāk >
Driver on lithium-ion truck in warehouse

Mūsu unikālais Litija jonu diapazons

Litija jonu baterijas ir izrādījušās par 30% energoefektīvākas  nekā svina-skābes akumulatori, ievērojami samazinot CO2 emisijas.

Lasīt vairāk >