Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Matthias Fischer CEO & President Toyota Material Handling Europe

"Kvalitāte ir atslēga, lai jūsu bizness turpinātos. Kopīgi centīsimies panākt nulles dīkstāves, nulles negadījumus un nulles oglekļa emisijas." Matiass Fišers, Toyota Material Handling Europe izpilddirektors un prezidents

Ilgtspēja

Mūsu mērķis ir būt uzticamam un atbildīgam partnerim materiālu apstrādes operācijās. Tāpēc mēs piedāvājam caurspīdīgumu, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka mēs optimizējam jūsu darbību. Tā kā 1 no 10 lielākajām traumām Eiropas ražošanā notiek ar materiālu apstrādes iekārtām un 80% negadījumu notiek nedrošas izturēšanās dēļ, mēs vēlamies jums palīdzēt izveidot drošu darba vidi.

”Zero Muda” ir mūsu redzējums

"Izmantojot ražošanu, mēs sniegsim ieguldījumu sabiedrībā un pasaulē." Šie mūsu dibinātāja Sakichi Toyoda vārdi mūs iedvesmoja, izstrādājot mūsu uzlaboto stratēģiju, kuras centrā ir kvalitāte visā, ko mēs daram. Tas attiecas uz to, kā mēs strādājam ar biznesa partneriem, cilvēkiem un apkārtējo vidi.

UZLABOT KVALITĀTI UN KLIENTU DROŠĪBU
Mūsu jaunā biznesa stratēģija ir vērsta uz mūsu produktu, risinājumu un klientu pieredzes kvalitāti. Mūsu produkti pēdējo 10 gadu laikā ir ieguvuši 26 starptautiskas dizaina balvas. Mūsu kvalitātes eksperti katru gadu apmeklē simtiem piegādātāju, lai pārliecinātos, ka viņi ir kopā ar mums kvalitātes uzlabošanas ceļā. Mēs turpinām stiprināt savas iespējas TPS un operatoru apmācībā, kas ir pamats sadarbībai ar mūsu klientiem, lai viņi varētu mācīties no mūsu ceļojuma uz labāku kvalitāti un drošību.

OPTIMIZĒT MŪSU CILVĒKU UZPLAUKUMA IESPĒJAS
Izmantojot savu stratēģiju attiecībā uz cilvēkiem, mēs nodrošinām, ka katrs vietējais uzņēmums nosaka un pievēršas vietējām prioritātēm, lai piesaistītu un noturētu talantīgus cilvēkus. Kopš 2014. gada mēs esam apmācījuši vairāk nekā 300 vadītājus, lai viņi iedrošinātu un atbalstītu cilvēkus viņu attīstībā. Katru gadu mēs organizējam vairākus konkursus, lai atzīmētu izcilību dažās no mūsu galvenajām profesijām: dizaineriem, metinātājiem, tirdzniecības darbiniekiem un servisa tehniķiem. Mēs esam ES OSHA kampaņu “Veselīgas darba vietas” partneri kopš 2010. gada, un vairākas mūsu organizācijas kopš tā laika ir ievērojami uzlabojušas veselības un drošības rādītājus. Toyota vērtības ļauj mūsu komandām vienmēr atrast labākus darba veidus.

SAMAZINĀT IETEKMI UZ VIDI
Uzņēmējdarbības izaugsmes laikā mēs esam ievērojami samazinājuši ražošanas radīto CO2 izmešu daudzumu un līdz 2021. gadam plānojam pāŗiet tikai uz atjaunojamo enerģiju. Zviedrijā mēs pārslēdzam savu lielāko rūpnīcu no sašķidrinātās naftas gāzes uz biogāzi. Ar šo darbību palīdzību mēs vēlamies aktīvi dot ieguldījumu TICO saglabājot tās vadošo lomu pasaulē, izmantojot divkāršu A kategorijas novērtējumu. Mēs pastāvīgi pārskatām mūsu produktu un pakalpojumu piedāvājumu, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt savus izmešu samazināšanas mērķus.

PĀRSKATĀMĪBA UN ATBILDĪBA
Kā daļa no Toyota Industries Corporation mēs atbalstām arī Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus saskaņā ar TICO vīziju 2030. Mēs izmantojam EcoVadis trešo personu novērtējumus, lai pilnveidotu pārskatāmību mūsu lielākajiem klientiem un virzītu veiktspēju mūsu tīklā. Gan ar Toyota Material Handling Europe, gan ar 15 no 24 vietējām organizācijām, kas sasniedz EcoVadis zelta līmeni, mēs esam gatavi, lai līdz 2021. gadam zelts tiktu noteikts kā minimālais standarts visiem Toyota Material Handling uzņēmumiem.

Matiass Fišers

Toyota Material Handling Europe Prezidents & CEO

Lasiet mūsu jauno Ilgtspējas Ziņojumu

Mērķi

Jums varētu interesēt

Operatoru apmācība

Operatoru apmācība

Discover how operator training can improve safety and productivity in your business.

Read more >

Veselīgas darbavietas visiem vecumiem

Ar 2016-2017.g. kampaņu mēs, kopā ar EU-OSHA, cīnamies par veselīgu un produktīvu darba vidi visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt vairāk >
Pulkstenis

Toyota Servisa Koncepcija

Mēs parādam savu aizrautību ar servisu ar Toyota Servisa Koncepciju, strukturētu pieeju mūsu servisa optimizēšanai.

Lasīt vairāk >
Driver on lithium-ion truck in warehouse

Mūsu unikālais Litija jonu diapazons

Litija jonu baterijas ir izrādījušās par 30% energoefektīvākas  nekā svina-skābes akumulatori, ievērojami samazinot CO2 emisijas.

Lasīt vairāk >