Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

5 veidi, kā uzlabot sava iekrāvēja vadītāju ergonomiku

Visi uzņēmumi cenšas uzlabot efektivitāti un samazināt izmaksas. Preču plūsmas optimizēšana, telpas maksimāla izmantošana, investīcijas jaunā tehnoloģijā un tā tālāk: tas viss pozitīvi ietekmē kopējās izmaksas. Bet, ja jūs mēģināt ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, ir arī laba ideja koncentrēties uz iekrāvēju operatoriem. Iekrāvēja vadīšana ir smags darbs: noslogota noliktavas darbība var radīt stresu iekrāvēju vadītājiem, padarot tos mazāk efektīvus un produktīvus. Tāpēc proaktīva ergonomiska fokusēšana var jums palīdzēt sasniegt maksimālu produktivitāti.

Kas ir ergonomika?

Daudzi mēdz uzskatīt, ka runa ir par sēdēšanas pozu vai, iespējams, aizsniegšanu ar rokām. Bet ergonomika ir daudz vairāk. Ergonomika ļauj darbiniekiem veikt savus darbus. Darīt to pareizi, droši, ērti un precīzi. Tas viss ir saistīts ar spriedzes, stresa un diskomforta samazināšanu un mierīgākām pozīcijām, kas galu galā noved pie lielākas efektivitātes.

Veselība un darba vide ir cieši saistītas. Nesenais pētījums parādīja, ka iekrāvēju operatoriem ir paaugstināts kakla un plecu traumu risks. Pētījums parādīja, ka 49 procentiem operatoru pēdējā gada laikā ir bijušas kakla sāpes, bet 63 procentiem - plecu sāpes. Tāpēc ir svarīgi uzlabot darba grafiku, pielāgot darba uzdevumus un būt ergonomiski izstrādātam aprīkojumam.

Lai operatori uzturētu produktivitāti un pasargātu viņus no noguruma visu dienu, kritiska ir labas vadītāja ērtības. Jo laimīgs darbinieks ir produktīvs strādnieks. Pareizais uzlabos veselību un drošību, produktivitāti un izmaksas.

1. Izvēlieties zemu pakāpiena augstumu

Mazs pakāpiena augstums padara atkārtotu kāpšanu, it īpaši intensīvās pasūtījumu komplektēšanas darbībās, vieglāku un mazāk nogurdinošu, saglabājot darbiniekus produktīvākus un motivētus visā maiņā. Arī attālinātais vadības risinājums vēl vairāk var uzlabot ergonomiku. Šī koncepcija ļauj operatoram pārvietot iekrāvēju uz priekšu, nebraucot ar to. Operators var vienkārši virzīt iekrāvēju pacelšanas ejā ar tālvadības pulti. Šis vienkāršais un efektīvais brīvroku risinājums ļauj viņam staigāt aiz iekrāvēja vai blakus tam, samazinot nepieciešamību visu laiku ieslēgt / izslēgt iekrāvēju.

Uzziniet vairā par mūsu pasūtījumu komplektētājiem

2. Samaziniet kravu vilkšanas slodzi

Materiālu apstrāde ar rokām prasa daudz spēka, kas pārmērīgi noslogo darbinieka ķermeni, iespējams, izraisot traumas un darba nespēju. Velkot kravas, kompaktais vilcējtraktors atbalsta vienmērīgu preču kustību. Elektriskos vilcējtraktorus ir ērti un droši lietot, tie palīdz manevrēt preces nelielās vietās un ergonomiskā un ātrā veidā nokļūt pareizajā vietā.

Vilcējtraktoru klāsts

3.Padariet darba vietas ērtas un pielāgojamas

Iekrāvēju vadītāji lielāko daļu laika pavada uz iekrāvēja. Tāpēc labs sēdeklis, ko var pielāgot viņu vēlmēm, ar viegli sasniedzamām vadības ierīcēm, un vispārējs izkārtojums, kas atvieglo viņu ikdienas darbu, ir kritiski svarīgi un veicinās darbinieka motivāciju. Īpaši, ja veic atkārtotas darbības, augstumā, kakls un pleci izjūt spriedzi. Kabīne, kas noliecas, paceļot kravu, samazina šo stresu un uzturēs operatoru fokusētāku un produktīvāku.

Apskatiet iekrāvējus ar izbīdāmu mastu

4. Kur iespējams, strādājiet galda augstumā

Risinājumiem nav jābūt sarežģītiem. Kravu pacelšana ērtā augstumā uz platformas, kas darbojas kā darba galds ar regulējamu augstumu, operatoriem nodrošinās ērtāku darba pozu. Fotoelements, lai uzraudzītu kravas augšdaļas augstumu, to padarīs vēl vienkāršāku: pārvietojot priekšmetus, dakšas augstums automātiski tiek noregulēts operatoram ērtā līmenī.

Skatiet visu rokas palešu ratu klāstu

5. Pārliecinieties par savu drošību, kad strādājat ārā

Darba apstākļi ārpus telpām var būt grūti lietus, vēja un saules dēļ. Domājot par veselību un produktivitāti, nepieciešama atbilstoša aizsardzība. Atkarībā no darba apstākļiem jūsu iekrāvējam var uzstādīt vējstiklus, stikla tīrītājus, durvis (audekla vai metāla), sildītājus utt., lai padarītu darbu ārpus telpām tikpat ērtu kā telpās.

Izpētiet visus elektriskā iekrāvēja modeļus

Jums varētu interesēt

Driver using BT Optio for order picking

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet  mūsu pilno iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >
People looking at trucks

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs varam kaut ko mainīt, lai palielinātu drošību, samazinātu ietekmi uz vidi, un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >