Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

6 padomi „lean” domāšanai zemās temperatūras noliktavās

Viens no galvenajiem izaicinājumiem aukstajā vidē ir uzturēt iekšpusē uzglabāto produktu pareizo temperatūru, saglabājot zemas izmaksas. Tas jādara, neapdraudot iekrāvēja darbību. Citi izaicinājumi varētu būt akumulatora ietilpības optimizēšana, minimāla telpu izšķiešana un kondensāta radītie jautājumi. Lai atrisinātu šīs kopīgās problēmas, šeit ir daži padomi, kā optimizēt savas darbības.

1. Pareizā aprīkojuma izmantošana

Uzticama, ātra un manevrējama materiālu apstrādes iekārta nodrošinās vienmērīgu preču plūsmu, lai nodrošinātu svaigu preču sabojāšanu. Aukstās noliktavas darbības ir viena no visgrūtākajām materiālu apstrādes problēmām, jo temperatūra zem nulles var ietekmēt jūsu iekrāvējus. Tādēļ, lai izvairītos no bojājumiem un remonta izmaksām, īpaši ieteicams izmantot specializētas aukstumiekārtas ar specializētām iespējām (piemēram, saldētavas eļļu, nerūsējošā tērauda asis utt.). Turklāt, veicot pirmsekspluatācijas pārbaudi, darbinieki var pārliecināties, ka iekārta ir gatava veikt darbu, neizniekojot nevienu dārgo minūti aukstumā.

2. Aizpildiet telpu

Telpa ir dārga saldētavās. Tāpēc jāuzlabo noliktavu telpu izmantošana un uzglabāšana. To var izdarīt, izvēloties uzglabāšanas iespējas, kas izmanto jūsu noliktavas apjomu pēc iespējas efektīvāk. Piemēram, automatizētās transportēšanas iespējas palielina telpas izmantošanu, vienlaikus saglabājot augstu caurlaidspēju un samazinot aukstajā noliktavā nepieciešamo darbinieku skaitu.

3. Izmanto jaunos enerģijas risinājumus

Vai zinājāt, ka litija jonu akumulatori aukstajā noliktavā zaudē maz akumulatora darbības, un to energoefektivitāte ir līdz 30% augstāka nekā svina skābes akumulatoriem? Tas nodrošina ilgāku darba laiku, uzlādēšanas iespēju un kombinācijā ar iespēju uzlādēt tās saldētavā, pateicoties akumulatora sildītāja risinājumam, iekrāvēji var pastāvīgi darboties visā maiņas laikā.

LASIET VAIRĀK PAR AUKSTO NOLIKTAVU RISINĀJUMIEM

4. Pārliecinieties, ka darbinieki jūtas komfortabli

Papildus pareizam apģērbam, darbinieku produktivitāte gūs labumu no intuitīva un uzticama aprīkojuma, kas tos silda aukstumā. Piemēram, iekrāvēju uzstādīšana ar apsildāmu kabīni var veicināt jūsu darbinieku veselību un drošību. Papildu izmaksām, kas saistītas ar apsildāmām kabīnēm, ir ātrs atmaksāšanās laiks, jo produktivitāte saglabājas augsta, pateicoties darbiniekiem, kam ir ērti maiņas laikā, un mazāk darba pārtraukumu (tie ir parasta prakse aukstā vidē un parasti ir par 10–15% zemāka produktivitāte).

5. Apsveriet atkārtotu uzdevumu automatizāciju

Vienkāršs veids, kā samazināt darbinieku skaitu aukstajās vietās, ir automatizēt noteiktus procesus. Automātisku iekrāvēju ieviešana automatizētai palešu transportēšanai vai uzglabāšanai var tikt ieviesta pakāpeniski. Pēc tam darbinieki var uzsākt alternatīvus uzdevumus, vietās, kur nav pakļauti skarbajiem darba apstākļiem.

6. Izmantojiet servisa pakalpojumus

Strādājot aukstos un mitros apstākļos, jūsu tehnikai ir liela slodze. Piekļuve kvalificētiem servisa inženieriem un oriģinālām detaļām ir būtiska, lai 24/7 veiktu vienmērīgu darbību. Ar mūsu viedajiem iekrāvējiem mēs varam jums palīdzēt, izmantojot telemātikas sniegtos datus, lai uzlabotu jūsu iekrāvēju servisu. Mēs vienmēr iesakām jums pieprasīt servisa plānu, īpaši strādājot ar autoiekrāvējiem sarežģītos apstākļos, piemēram, saldētavā.

Sazinieties!

Sazināties, izmantojot

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Toyota iepazīstina ar litija-jonu bateriju risinājumiem iekštelpām

Pēc iekrāvēju ar litija-jonu baterijām piedāvājuma vairāku gadu garumā, Toyota Material Handling iepazīstina ar savu jauno litija-jonu bateriju risinājumu iekštelpām.

Lasīt vairāk >
 BT Movit

Ražošana

Viena no galvenajām jomām, kur mēs varam palīdzēt jums, ir ražošana. Mēs varam lepoties , ka vienmēr nodrošinām labākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot taupīgās ražošanas plūsmu.

Lasīt vairāk >
Servisa tehniķis

Serviss

Mūsu pakalpojumu plāni saglabā jūsu  biznesu nepārtrauktā darbībā, un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem, lai jūs varētu plānot savu darbību ar pilnu pārliecību!

Lasīt vairāk >