Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Pašreizējā Covid-19 pandēmijā Toyota Material Handling pielāgosies mainīgajai krīzei. Tādējādi Toyota Material Handling Europe un visas tās filiāles ļoti uzmanīgi seko Koronas vīrusa attīstībai. Mūsu prioritātes ir skaidras: mūsu darbinieku, kā arī klientu un piegādātāju veselība un drošība ir pirmajā vietā. Otrais ir darīt visu iespējamo, lai uzturētu mūsu klientus un partnerus. Tādējādi mūsu politika ir ne tikai aizsargāt savu un klientu personālu, bet arī saglabāt savu lomu būtisku preču piegādes ķēdē (īpaši pārtikas mazumtirdzniecībā un veselības aprūpē), vienlaikus ievērojot vietējos noteikumus.

Serviss

Mēs centīsimies nepārtraukt uzņēmējdarbību un sniegt atbalstu mūsu klientiem, kā parasti. Rezerves daļas joprojām var pasūtīt. Tomēr mēs atzīstam, ka mums var rasties problēmas vai kavējumi atkarībā no katras vietējās situācijas Eiropā.

Pārdošana un noma

Arī šajā jomā mēs tiecamies uz nepārtrauktu darbību un atbalstu, kā parasti mūsu klientiem, taču respektējam to, ka daži no mūsu klientiem, iespējams, nevar pieņemt apmeklējumus. Šeit mūsu pārdošanas komanda pāries uz tiešsaistes sapulcēm vai konferences zvaniem pēc klienta vēlmēm. Visi interneta veikali joprojām ir atvērti pasūtīšanai tiešsaistē un nodrošina klientu atbalstu.

Piegāde

Pagaidām mēs ceram, ka tiks nodrošināta aprīkojuma piegāde kā parasti (gan jauni, gan nomas iekrāvēji). Ja piegādes kāda iemesla dēļ tiek pārtrauktas, mēs rūpīgi pārskatīsim, kādas darbības tajā laikā jāveic. Mēs esam gatavi un ir ieviestas procedūras, lai informētu un pastāvīgi informētu jūs, ja situācijas izmaiņas ietekmē mūsu spēju uzturēt normālu uzņēmējdarbību.

Darbinieki

Mēs ievērojam valdības vadlīnijas katrā valstī un, ja iespējams, mudinām darbiniekus strādāt no mājām, nodrošinot viņiem tehnisko infrastruktūru. Darbiniekiem, kuri paliek strādāt uz vietas rūpnīcās, noliktavās un darbnīcās, tiek lūgts veikt nepieciešamos veselības un drošības pasākumus (sociāla distancēšanās, stingras higiēnas procedūras). Visi starptautiskie biznesa ceļojumi tiek atcelti vai atlikti, kur iespējams, izmantojot tiešsaistes sapulces.