Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

CeMAT 2018 - Domā kā Toyota

DOMĀ : KĀ : TOYOTA

DOMĀ : KĀ : TOYOTA ir Toyota Material Handling tēma izstādē CeMAT 2018 (paviljonā P32). Toyota dalīsies ar savu pieeju "liesajai loģistikai", kas balstīta uz Toyota ražošanas sistēmu, atspoguļojot uzņēmuma apņemšanos uzlabot loģistikas operāciju vispārējo efektivitāti visā Eiropā.

"Mūsu zīmolam ir augsta reputācija ražošanas procesa kvalitātē un efektivitātē, un Toyota ražošanas sistēma ir kļuvusi par paraugu citiem ražotājiem daudzās dažādās nozarēs visā pasaulē," skaidro Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors Matiass Fišers. " Mēs izmantojam vienus un tos pašus principus un pielietojam tos loģistikas procesos ar tādiem pašiem mērķiem kā atkritumu likvidēšana, maksimālā pievienotā vērtība un kopējā kvalitāte, kas īstajā laikā nozīmē pareizās preces pareizajā vietā, īstajā laikā. Mūsu mērķis ir strādāt ar mūsu klientiem, daloties mūsu domāšanā un palīdzēt uzlabot efektivitāti visos procesa posmos - tātad mūsu tēma: domā tāpat kā Toyota."

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Mūsu zīmolam ir augsta reputācija ražošanas procesa kvalitātē un efektivitātē, un Toyota ražošanas sistēma ir kļuvusi par paraugu citiem ražotājiem daudzās dažādās nozarēs visā pasaulē," skaidro Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors Matiass Fišers. " Mēs izmantojam vienus un tos pašus principus un pielietojam tos loģistikas procesos ar tādiem pašiem mērķiem kā atkritumu likvidēšana, maksimālā pievienotā vērtība un kopējā kvalitāte, kas īstajā laikā nozīmē pareizās preces pareizajā vietā, īstajā laikā. Mūsu mērķis ir strādāt ar mūsu klientiem, daloties mūsu domāšanā un palīdzēt uzlabot efektivitāti visos procesa posmos - tātad mūsu tēma: domā tāpat kā Toyota. "
CeMAT 2018 Toyota prezentēs virkni jauno izstrādājumu, tai skaitā parādīs, kā automatizācija tiek pakāpeniski ieviesta savās rūpnīcās.
"Mums ir priekšrocība, ka esam mūsu pašu testa klients," turpina Matthias Fischer. "Toyota grupa izmanto vairāk nekā 16 500 iekrāvējus vairāk nekā 650 rūpnīcās visā pasaulē - tādēļ mums ir tādi paši izaicinājumi un iespējas, ar kādiem saskaras mūsu klienti. Mēs ticam vadošajiem piemēriem."

Telemātika būs vēl viena galvenā tēma Toyota stendā, ar jaunākajām izmaiņām Toyota I_Site sistēmā, kas tiek uzskatīta par vadošo tirgus platformu savienoto iekrāvēju operācijām ar apmēram 60 000 viedajiem iekrāvējiem, kuri jau darbojas ar vairāk nekā 250 000 autovadītājiem. Starp ieguvumiem ir iespēja pieslēgt to Toyota mobilā servisa platformai, kas ir pilnībā integrēta I_Site sistēmā, radot neierastu efektivitāti un minimālo dīkstāvi, tādējādi vēl vairāk novēršot resursu izšķērdēšanu.
Toyota arī parādīs dažas no savām jaunākajām iekrāvēju koncepcijām un virtuālās realitātes funkciju, kas ļaus klientiem izstrādāt un vizualizēt liesās noliktavas un ražošanas apgabalu.

Toyota paviljona centrā būs īpašs "Logiconomi forums" ar ikdienas informatīvām un svarīgām prezentācijām, koncentrējoties uz vienkāršu darbību, savienojamību, drošību, nākotnes jauninājumiem un automatizāciju. Programma ietver Sam Nomura no Japānas, kas ir Toyota liesās domāšanas vadošais speciālists, prezentāciju.


CeMAT notiek no 23. līdz 27. aprīlim Hanoveres izstāžu centrā, Vācijā. Toyota Material Handling Europe stends atradīsies savā parastajā augstā profila vietā pie paviljona P32.
Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet: https://toyota-forklifts.eu/cemat-2018/

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >