Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

EcoVadis apbalvo Toyota par labāko grupas iesaistīšanos

Toyota Material Handling Europe tiek apbalvota par "Labāko grupas iesaistīšanos", kas ir daļa no EcoVadis prezentētās 2018. gada ilgtspējīgas iepirkumu līderu balvas. Apbalvojums tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri ir apņēmušies būt pārredzami, mērot un saskaņojot to darbību visos EcoVadis platformas uzņēmumos.

Otrdien, 10. aprīlī, EcoVadis organizēja savu Ilgtspējīgo iepirkumu līderu apbalvošanu ikgadējā Parīzē notiekošajā "Sustain" pasākumā, kurā uzņēmumi tika apbalvoti par centieniem nodrošināt ilgtspējību un pārredzamību. "Labākā grupas iesaistīšanās" balva tika nodota Toyota Material Handling Europe, ko 2012. gadā EcoVadis pirmo reizi novērtēja grupas līmenī, un kopš tā laika tās ikgadējie EcoVadis novērtējumi tika paplašināti līdz 26. 2017. gadā tika novērtētas četras Eiropas rūpnīcas, 21 nacionālā tirdzniecības kompānija un grupa kopumā, un tika piešķirti vienpadsmit zelta, trīspadsmit sudraba un divu bronzas vērtējumi.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Es esmu ļoti pateicīgs un lepns par to, ka esmu daļa no komandas, kas Eiropā vairākkārt gūst Ecovadis atzinību. Tas atbalsta mūs veidot uzticamas attiecības ar saviem klientiem, piegādātājiem un mūsu darbiniekiem. Tas sniedz arī jaunu enerģiju, lai nākamajā gadā sasniegtu vēl vairāk. Kaizen, vai nepārtraukta uzlabošana ir viena no mūsu 5 galvenajām vērtībām Toyota, "sacīja Ralph Cox, Toyota Material Handling Europe mārketinga un pārdošanas vecākais viceprezidents, saņemot balvu. "Es vēlētos pateikties ilgtspējības komandai, kas vada šo iniciatīvu un atbalsta mūsu 28 ilgtspējas čempionus visā Eiropā, kas ir vietējie dzinēji, lai virzītu šos rezultātus."


EcoVadis ļauj uzņēmumiem viegli strādāt ar Toyota Material Handling Europe. Katras no Toyota Material Handling iesaistītajām struktūrām visaptveroša platforma un ikgadēja atkārtota novērtēšana nodrošina vieglu piekļuvi izpildes ziņojumiem, kas attiecas uz 150 pirkumu kategorijām attiecībā uz vidi, darbaspēku, godīgu uzņēmējdarbību un ilgtspējīgu iepirkumu. EcoVadis nodrošina viegli lietojamus ilgtspējas vērtējumus, un to izmanto lielākie starptautiskie uzņēmumi un vairāk nekā 40 000 partneri 120 valstīs.

2018.gada 12.aprīlis

Jums varētu interesēt

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs maināmies, lai palielinātu drošību, mazinātu ietekmi uz vidi un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Veselīgas darbavietas visiem vecumiem

Ar 2016-2017.g. kampaņu mēs, kopā ar EU-OSHA, cīnamies par veselīgu un produktīvu darba vidi visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >