Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

ES komisāre Marianne Thyssen izteikusi atzinību par Toyota Material Handling Europe pieeju pārvaldībai "Veselībai nekaitīgas darba vietas visiem vecumiem"

ES komisāre Marianne Thyssen izteikusi atzinību par Toyota Material Handling Europe pieeju pārvaldībai "Veselībai nekaitīgas darba vietas visiem vecumiem".

Tā kā Toyota Material Handling Europe nodarbina vairāk nekā 4500 servisa speciālistus, tie pārstāv vairāk nekā 50% no uzņēmuma darbiniekiem. Papildus tam, 15% no kopējā darbaspēka ir vecāki par 50 gadiem. Kamēr kustības, kas veicina sasprindzinājumu, var novērst rūpnīcās un telpās, mobilie servisa tehniķi strādā pie klienta uz vietas, dažreiz neērtās pozās, kas var viegli novest pie pārpūles.
Lai novērstu šos traumu veidus, Toyota Material Handling Spānijā izstrādājusi fizioterapijas programmu visiem saviem servisa tehniķiem, kas tika īstenoti arī citāsToyota Material Handling vienībās un TMH to līdzdalīja EU-OSHA kampaņas partneriem, izmantojot EU-OSHA Labas Prakses pasākumos.

"Veselīga darba vietas izveide ir ne tikai pareizais veids, kā jārīkojas saskaņā ar mūsu Toyota vērtībām, tas ir arī racionāls lēmums, kas rada labākus uzņēmējdarbības rezultātus: zemākas izmaksas, labāku kvalitāti un augstāku klientu apmierinātību, kā parādamūsu kolēģu sasniegumi Spānijā, "skaidro Tom Schalenbourg, Toyota Material Handling Europe Ilgtspējīgas attīstības direktors.

Jordi Martinez, Toyota Material Handling Spānija riska novēršanas padomnieks un drošības komitejas loceklis ir apmierināts ar gala rezultātu: "Pirmajā vietā liekot darbinieku labklājību, plāns arī izrādījās finansiāli izdevīgs. Kopumā kavējumu izmaksas samazinājās četras reizes, naudu ieguldot 337 sesijās. Savukārt apdrošināšanas prēmijas tika ievērojami samazinātas. Mēs atkārtoti ieguldam visus šos ietaupījumus veselības un drošības pasākumos darbiniekiem Spānijā, lai radītu labvēlīgu ciklu, kas ir ļoti noderīga, lai saglabātu visus kolēģus nodarbinātus veselības un drošības uzlabošanā. "

 

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs maināmies, lai palielinātu drošību, mazinātu ietekmi uz vidi un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Veselīgas darbavietas visiem vecumiem

Ar 2016-2017.g. kampaņu mēs, kopā ar EU-OSHA, cīnamies par veselīgu un produktīvu darba vidi visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt vairāk >
Psihoterapijas programma Spānijā

Psihoterapijas programma Spānijā

Vairāk nekā 4500 mobilo tehniķu strādā mums visā Eiropā, viņu labklājība mums ir svarīga, un mēs apzināmies, ka ir svarīgi ieguldīt veselīgu darba praksi.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >