Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

I_Site autoparka vadības risinājums: Sasniegts 50.000 iekrāvēju savienojums

Toyota Material Handling gatavojas izdarīt ierakstu vēsturē, savienojot 50 000. autoiekrāvēju visā pasaulē, padarot mūs ne tikai par lielāko iekrāvēju ražotāju, bet arī līderi telemātikas un jauninājumu jomā. Toyota savieno savu klientu iekrāvējus, izmantojot apbalvoto autoparka pārvaldības risinājumu I_Site.

I_Site Produktu vadītājs Marcus Löwendahl stāsta par autoparka vadības sistēmas priekšrocībām iekraušanas biznesā:

"Mūsu I_Site risinājums ir paredzēts visiem mūsu klientiem, kuri cenšas samazināt izmaksas, uzlabot produktivitāti un palielināt drošību loģistikas operācijās - neatkarīgi no tā, vai tie ir viena iekrāvēja īpašnieki vai arī ir liela aiekrāvēju parka visā pasaulē pārvaldītāji. Daudzi uz drošību orientēti klienti visā pasaulē ir ievērojami samazinājuši nelaimes gadījumu skaitu, ieviešot I_Site."


Ko nozīmē autoparka vadība loģistikā?


Marcus: Tas ir par iekrāvēju un operatoru vadīšanu! Katrs iekrāvējs ir aprīkots ar telemātikas ierīci, kas telekomunikāciju tīklā sazinās ar tīmekļa serveri un nodrošina klientam būtisku informāciju par to, kā viņu iekrāvēji un vadītāji darbojas. Šie dati ir pieejami, izmantojot tīmekļa portālu vai viedtālruņa lietotni, kas ir perfekta, ja jūs esat ceļā vai strādājat attālināti.

Kādēļ iekrāvēju parka vadība ir tik svarīga?


Marcus: Izmantojot autoparka vadības sistēmu, ir daudz priekšrocību četrās galvenajās jomās:
IZMAKSU KONTROLE: Bojājumu izmaksu samazināšana, flotes lieluma un vadītāju skaita optimizācija
PRODUKTIVITĀTE: optimizēta iekārtu izmantošana, uzlabota draivera veiktspēja, reāllaika paziņojumi un sistēmas brīdinājumi
VESELĪBA UN DROŠĪBA: vadītāja piekļuves un licenču kontrole, pirmsoperācijas pārbaude, šoka monitorings, šoka bloķēšana, vadītāja lokauta, bloķēšanas atiestatīšanas procedūras
VIDE: ilgāks mašīnas darbības laiks, optimizēta akumulatora izmantošana un kalpošanas laiks, dīzeļdzinēja un gāzes transportlīdzekļu tukšgaitas laika samazināšana.

Kā autoparka pārvaldība loģistikā nākotnē attīstīsies saskaņā ar jūsu prognozēm?

Markus:
Ņemot vērā pašreizējo tendenci, tikai pēc pāris gadiem tiks savienoti visi iekrāvēji, kā arī daudzas citas "lietas" sabiedrībā. Mēs arī varēsim pieslēgt citus transportlīdzekļus un mašīnas mūsu klientu loģistikas operācijās. Sistēma sniegs visu šo informāciju lietotājiem gudrāk, efektīvāk un ātrāk, reālā laikā vai tieši tā, kad un kā jūs to vēlaties.

Kā jūs jūtaties par šo jauno I_Site sasniegumu?

Marcus: Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, kurš būs mūsu klients ar 50 000 pieslēgto iekrāvēju! Tas patiešām ir pagrieziena punkts mūsu iekrāvēju vēsturē, jo neviens no mūsu konkurentiem nav pat tuvu līdzīgam globālajam sasniegumam. Bet tajā pašā laikā šis skaits pieaug tik ātri, ka drīzumā mēs varēsim svinēt 100 000 un pat 500 000 savienotus iekrāvējus.

Ko saka mūsu klienti:

Cloetta ir vadošais konditorejas uzņēmums Ziemeļvalstu reģionā un Nīderlandē, kas ražo šokolādes produktus un konfektes. Pārdod savus produktus vairāk nekā 50 tirgos visā pasaulē. Ljungsbro (Zviedrija) vietne ir ļoti laimīgs klients par  I_Site jau gadu. Viss Ljungsbro autoparks ar 51 iekrāvējiem ir aprīkots ar I_Site, ieskaitot pirmsoperācijas pārbaudi. Lloissa Jonsons (Lars Jonsson), projekta un flotes vadītājs, Cloetta šokolādes fabrikā Zviedrijā, saka: "Mūs ļoti iespaido I_Site risinājums, jo īpaši drošības kontroles aspekts un iespēja kontrolēt vadītāja piekļuvi. I_Site daļēji bija iemesls, kāpēc pirms gada mēs izvēlējāmies Toyota kā mūsu iekrāvēju piegādātāju".

Vairāk par I_Site

Jums varētu interesēt

Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >

Albert Heijn paļaujas uz I_Site

Pateicoties I_Site, Albert Heijn visu autoparku vadību kontrolē Toyota Material Handling, kas ļauj samazināt uzturēšanas izmaksas un infrastruktūras bojājumus līdz minimumam.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >