Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Izvēloties labāko iekrāvēju mazumtirdzniecībai

Izvēloties labāko iekrāvēju mazumtirdzniecībai

Pastāv daudz preču variāciju un kombināciju,lai izvēlētos labāko iekrāvēju jūsu noliktavai un pat pieredzējuši materiālu apstrādes speciālisti atzīs, ka ir daudz dažādu iekrāvēju un to kombināciju iespējas. Tāpēc mēs esam izvēlējušies dažus iekrāvējus no mūsu klāsta, kas ne tikai ideāli piemēroti mazumtirdzniecības vidē, bet arī savstarpēji papildina viens otru dažādos apstrādes procesa posmos. Ja vēlaties lasīt sīkāku informāciju, varat lejupielādēt visu piedāvāto produktu un risinājumu klāstu.

Iekrāvēji iekraušanas/izkraušanas operācijām

Kad jūsu piegādātāju kravas automobiļi ierodas ar precēm, kuras jūs izmantojat mazumtirdzniecības izplatīšanai, jūs vēlaties, lai jūsu uzņēmēji varētu ātri izkraut šīs preces. Šeit ir visbiežāk sastopamie un ērti lietojamie iekrāvēji šāda veida darbībām:

 

 • Rokas palešu rati - Tie ir obligāti nepieciešami katrā noliktavā vai uzglabāšanas zonā. Ar dažiem rokas palešu ratiem, kas tiek turēti galvenajās vietās visā noliktavā, kravu iekraušana un izkraušana kļūst par vieglu uzdevumu. Nemaz nerunājot par to, ka rokas palešu rati ir viegli un samazina nepieciešamību pacelt smagās preces manuāli.

 • Palešu pārvadātāji – Lai ietaupītu laiku, jūsu operatoriem būtu jāspēj ērti pārvietot attālumu savā noliktavā, ideālā gadījumā ar palešu pārvadātāju. Vēl labāk, viņi var viegli iebraukt un izbraukt no kravas automašīnām ar šiem kompaktajiem iekrāvējiem.

  Padoms. Ja jūsu noliktavā ir lieli attālumi, izvēlieties elektrisko palešu pārvadātāju ar platformu, lai iegūtu vairāk darba īsā laika periodā.

 • Palešu krāvēji – ja jūsu preces iekraušanas/izkraušanas laikā jākrauj grēdās , jums jāizvēlas palešu krāvēji (grēdotāji), tā jūs variet kombinēt šīs operācijas un ietaupīt laiku.
  Padoms. Lai noskaidrotu prasības par pacelšanas augstumu jūsu operācijām, vienkārši izmēriet savu augstāko plauktu un pēc tam pievienojiet vēl 15 līdz 20 cm pareizam izmēram.

  Uzziniet vairāk par dažādiem Toyota produktiem, kas piemēroti noliktavām šeit >

 

Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

Lai atbrīvotu vietu citām precēm, jūsu preces tiek novietotas šķirošanas zonā, kur jūsu operatori var pārvadāt tās uz noteikto vietu plauktos.Lai nodrošinātu ātru transportēšanu un ērtu kraušanu, jums noderēs iekrāvēji ar izbīdāmu mastu. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs varat izvēlēties no šādiem iekrāvējiem ar izbīdāmu mastu:

 

 • Kompaktie iekrāvēji ar izbīdāmu mastu: ja jums ir liels daudzums preču, bet nav lielas noliktavas, jūs varat izvēlēties iekrāvēju ar šauru šasiju, kas ir speciāli paredzēts darbam šaurās zonās.

Reach forklift trucks from Toyota

 • Iekrāvēji ar ergonomisko atlokāmo kabīni: iekrāvējs ar atlokāmo kabīni ir laba izvēle, ja jums un jūsu operatoriem ir svarīga ergonomika. Pateicoties šai funkcijai, operatori nesaspiež kaklu, paceljot preces plauktos, kas atrodas vairākus metrus augstu. Tā vietā atliektais kabīnes stāvoklis ļauj vieglāk un drošāk uzzināt, kur precīzi novietot paletes.
  Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu izmantošanai ārpus telpām: iekrāvēji ir pieejami arī ar speciālām riepām izmantošanai ārpus telpām, ja jūsu darbībai ir nepieciešama kraušana ārpus telpām.

  Uzziniet vairāk par Toyota iekrāvējiem ar izbīdāmu mastu šeit >

  Uzziniet par lietotajiem iekrāvējiem no Toyota >

Order picking forklifts from Toyota

Pasūtījumu komplektētāji


Pēc tam, kad visas preces ir iekrautas vai izkrautas, jūsu operatori var sākt komplektēt preces no zemākajiem līmeņiem, kas nepieciešamas katram veikalam. Šim pirmajam un otrajam līmenim izvēloties, pasūtījumu komplektētāji ir ideāli piemēroti darbam; it īpaši mūsu BT Optio L sērijas iekrāvēji, jo tām ir elastīgs E-man stūres mehānisms.

 

 • Pasūtītāju komplektētāji ar pacelšanas platformu: ja jūsu darbībām ir nepieciešama augstas intensitātes pacelšana zemākajos līmeņos, platforma var atvieglot darbu operatoram.
 • Pasūtījumu komplektētāji ar izlaižamu platformu: ideāli piemēroti, jo tas ļauj operatoram novietot izvēlētos priekšmetus tieši uz palešu dakšām.

 • Pusautomātiski pasūtījumu komplektētāji: lai uzlabotu produktivitāti, jūs pat varat ieviest pasūtījumu komplektētājus, kurus var kontrolēt ar tālvadības kontroli. Kamēr operators veic pasūtījumu komplektēšanu, iekrāvējs pats var turpināt distanci.

  Pēc tam, kad visi pasūtījumi ir atraduši savu ceļu atpakaļ šķirošanas zonā, tos var iepakot un nosūtīt uz atbilstošajiem veikaliem, lai piegādātu tieši laikā!

  Uzziniet vairāk par Toyota pasūtījumu komplektētājiem šeit >>

Jūs varētu interesēt

Handle on a hand pallet truck

Rokas palešu rati

Rokas palešu rati ir ērti pielāgojami, kas ļauj tos izmantot plašā materiālu apstrādes operāciju klāstā.

Lasīt vairāk >
Powered pallet truck in industry

Pasūtījumu komplektētāji

Šie iekrāvēji ir ātri un jaudīgi, ar fokusu uz drošību un dažādību.

Lasīt vairāk >

Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

Spēcīgo iekrāvēju sērija piedāvā lielu paātrinājumu un izcilu vadāmību optimālai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Pasūtījumu komplektētāji

Mūsu pasūtījumu komplektētāji ir ideāli piemēroti visu līmeņu komplektēšanai. Tie ir ātri, efektīvi un produktīvi pasūtījumu komplektētāji, kas sniedz labu ergonomiku.

Lasīt vairāk >