Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Jaunais Toyota Loģistikas Dizaina Konkurss izaicina studentus uz revolucionāru e-komercijas loģistiku

”Paku pegāde. Pievienojies revolūcijai” ir šī gada Toyota Loģistikas Dizaina Konkursa (TLDC 2018) tēma. Toyota Material Handling Europe tagad meklē uz nākotni vērstus Eiropas dizainerus paku piegādes nākotnes loģistikai.

Šogad dizaina konkurss ņem vērā tendenci, ka klienti ne tikai pieņem lēmumus internetā, bet arī pērk internetā arvien vairāk un vairāk. Tā kā e-komercija kļūst par normu, ātrs piegādes laiks ir kļuvis par absolūtu prioritāti, bet ne vienmēr tā ir realitāte, jo atkarīga no citiem faktoriem, piemēram, satiksmes. 

Toyota šobrīd izaicina studentus atteikties no tradicionālās piegādes ķēdes idejas, un nākt klajā ar ātru, ilgtspējīgu un revolucionārs risinājumu, kas veicina tiešu piegādi un optimizē piegādes ātrumu klientiem. Kaut arī domājot par nākotni, un ņemot vērā nozares tendences, dalībnieki tiek aicināti saglabāt Toyota mantojumu un inovācijas prātā kā iedvesmu.
"Kad mēs sākām Toyota loģistikas dizaina konkursus (TLDC) pirms četriem gadiem, mēs nevarējām paredzēt interesi, kas sāks dzirksteļot Eiropas dizaina studentu un absolventu vidū. Šobrīd trīs dalībnieki no iepriekšējiem konkursiem strādā Dizaina Centrā: uzsākt dialogu ar jaunajiem dizaineriem ir veids, kā mēs pastāvīgi paliekam atvērti jaunu ideju pasaulei, "saka Magnuss Oliveira Andersons, Toyota Material Handling Europe Dizaina vadītājs.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Konkurss šobrīd ir atklāts, un tiks slēgts iesniegumiem 2017. gada 22. Oktobrī. Visas Eiropas dizaina studenti un nesenie (2017) Dizaina absolventi tiek aicināti piedalīties ar iespēju laimēt naudas balvu ( € 5000 kā pirmo balvu un Pirmo Tautas balvu, citu starpā), un uzvarētāju dizaini tiks parādīti CeMAT 2018. Izstādes/gadatirgus laikā Hannoverē, Vācijā. Dalībnieki var atrast vairāk informācijas un pieteikties konkursā, izmantojot Toyota Logistic dizaina konkursa mājas lapu.  

Toyota Loģistikas Dizaina Konkurss ir daļa no Toyota Logiconomi programmas. Logiconomi ir Toyota Material Handling termins, ko izmanto, lai aprakstītu savu domāšanas veidu, cenšoties veicināt taupīgo ražošanu, likvidējot atkritumus, maksimizējot efektivitāti un samazinot izmaksas.

Uz konkursa mājas lapu

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >