Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota autopilot, automated guided vehicle

Kā automātiskie iekrāvēji var optimizēt jūsu noliktavu?

Laiks ir nauda: šodien visam jānotiek ātrāk un lētāk. Un, protams, savā noliktavā jūs vēlaties, lai tas notiktu drošā veidā. Teiksim atklāti, kas šajās dienās var atļauties iztērēt resursus vai palēnināt darbību? Tad kāpēc neizlemt automatizēt visus atkārtotos uzdevumus?

Iegūstiet visu iespējamo no savas darbības un …

  • Optimizējiet preču plūsmu: automatizācija veicina vienmērīgu darba plūsmu, nodrošinot efektīvu braukšanas stilu. Inteliģentā pasūtījuma un autoparka programmatūra samazina transporta attālumu un izvairās no sastrēgumiem, uzlabojot darba ražīgumu 24 stundas diennaktī.
  • Palieliniet drošību: iekrāvēji ir aprīkoti ar jaunākajiem drošības lāzeru skeneriem, kas atklāj jebkādus šķēršļus un pēc vajadzības apstājas. Tas nodrošina drošu darba vidi, pat strādājot ciešā sadarbībā ar cilvēkiem.
  • Samaziniet bojājumus: ļoti precīzas automātiskās noliktavas iekrāvēju navigācijas un atklāšanas sistēmas izvairīsies no kaitējuma jūsu precēm, infrastruktūrai un iekrāvējiem. Tas arī samazinās jūsu zaudējumus un pakalpojumu izmaksas.
  • Optimizējiet darbinieku izmantošanu: izmantojot automatizētus iekrāvējus, kuri veic atkārtotu darbu, jūsu darbinieki kļūst pieejami, lai apstrādātu sarežģītākus uzdevumus ar pievienoto vērtību.
  • Palieliniet savu energoefektivitāti: šo iekrāvēju lādēšana var tikt veikta automātiski, izmantojot litija jonu baterijas, kurām nav nepieciešama apkope vai cilvēku iesaistīšana.

Izmēram nav nozīmes

Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma vai veida, automatizācija var būt pievienotā vērtība. Jā, pat mazām noliktavām un ražotājiem. Neatkarīgi no tā, vai esat loģistikas pakalpojumu sniedzējs vai strādājat ražošanā, noteiktu procesu automatizācija atbilstoši jūsu vajadzībām var pievienot jaunu produktivitātes dimensiju. To var paveikt, izmantojot pakāpenisku pieeju, automatizējot noteiktus ikdienas kravu apstrādes procesus; vai pilnīga sistēmas pārveidošana lielām operācijām. Pat navigācijas veids var būt pielāgots jūsu biznesam: reflektora navigācija, ja pastāvīgi mainās apkārtne vai dabiska navigācija videi, kas ir diezgan nemainīga, vai dubultā navigācija, ja vēlaties abus veidus.

autopilot Toyota

Kuru daļu no jūsu darbībām jūs varat automatizēt?

Padomājiet par visu atkārtoto kravas apstrādi, kas notiek jūsu noliktavā. Automatizāciju var ieviest šādās dažādās sadaļās:

Vai vēlaties izmantot šo ekonomisko pieeju savai organizācijai? Uzziniet vairāk par automatizāciju šodien un to, kā jūs varat gūt labumu no Toyota automatizēto risinājumu klāsta.

31. 01. 2018

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >