Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Kā „lean” un „smart” iekrāvēji risina loģistikas izaicinājumus

Loģistika bieži vien ir būtiska uzņēmējdarbības panākumiem, kļūstot par galveno arvien vairāk. Sekojot globālajām tendencēm, piemēram, e-komercijai un digitalizācijai, materiālu apstrādes rūpniecība mainās un diezgan ātri pielāgojas. Klienti sagaida, ka viņu preces vai pakas tiks piegādātas pēc iespējas ātrāk, un tādēļ jūsu uzņēmumam jābūt pēc iespējas efektīvam.

Pasaule mainās, radot izaicinājumus materiālu apstrādē

Jūsu darbībai ir jābūt saimnieciskai: vienmērīgai loģistikas plūsmai, pilnībā izslēdzot atkritumus. Lean loģistika un nepārtrauktā plūsma tagad ir izaicinājums, un vēl jo vairāk nākotnē. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies piedāvāt vislabākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot liesu ražošanas plūsmu. Mūsu misija ir palīdzēt jums samazināt transporta kustību skaitu un maksimāli palielināt ātrumu no preču saņemšanas līdz galīgajam piegādes punktam.

Lean domāšana loģistikā

Mums Toyota ir vispasaules reputācija par lean domāšanu mūsu uzņēmumā, un mēs gūstam labumu no nepārtrauktiem uzlabojumiem, izmantojot jaunas tehnoloģijas mūsu pašu loģistikas operācijās. Ar mērķi kļūt par tirgus līderi materiālu apstrādes risinājumos un pakalpojumos, mēs ieguldām tehnoloģijās un digitālos risinājumos. Mēs izmantojam vienkāršotus principus un pielietojam tos loģistikas procesiem ar vienādiem mērķiem - atkritumu likvidēšanu, maksimālo pievienoto vērtību un kopējo kvalitāti, kas īstajā laikā nozīmē pareizās preces pareizajā vietā. Mēs cenšamies būt saimnieciski un strādāt efektīvi, lai mēs varētu saprast jūs un jūsu biznesu. Ne tikai dalīties mūsu domāšanā, bet arī strādāt ar jums un palīdzēt uzlabot efektivitāti visos procesa posmos.

Savienojamība ir atslēgvārds nākotnes loģistikā

Šodienas sarežģītās loģistikas sistēmās nevar noliegt savienojamības vērtību, palīdzot novērst atkritumus. Mēs vēlamies sniegt ievērojamu ieguldījumu efektivitātes uzlabošanā un visā Eiropā veicināt mazāku loģistikas darbību.

Šajā sakarībā galvenā loma būs savienojamībai. Mēs jau dzīvojam savienotā pasaulē, ar piekļuvi visam un ikvienam, pieskaroties pogai. Jauni, augstāki standarti tiek noteikti pastāvīgi, veidojot ikviena cerības. Lietas nepieciešams ātri pārvietot, visu precīzi jāizmēra un nepārtraukti jāuzlabo, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju. Pievienot vērtību jebkurā procesa posmā. Tas pats attiecas uz materiālu apstrādi un iekrāvēju izmantošanu. Vai zinājāt, ka iekrāvēju parka vidējais izmantošanas līmenis ir tikai aptuveni 35%? Tas nozīmē, ka 65% ir atkritumi, kurus var novērst, vai tas ir zaudējis laiku, izmaksas vai bojājumus.

Mūsu mērķis ir strādāt ar saviem klientiem, lai dalītos ar mūsu domām un palīdzētu jums uzlabot efektivitāti visos procesa posmos. Ar savienotajiem iekrāvējiem jūs varat kontrolēt savu darbību, novērst visus atkritumus un strādāt, lai darbu veiktu nevainojami. Jūs varēsiet izmērīt un uzlabot. Pat mērīšana un darbību veikšana ir no attāluma: jebkurā laikā un jebkurā laikā savienotajā nākotnē ...

Uzzināt vairāk

Gudrie iekrāvēji no Toyota

Lasiet vairāk par savienotajiem un gudrajiem noliktavu iekrāvējiem.

Lasīt vairāk >

Gudro iekrāvēju priekšrocības

Lasiet vairāk, kādas jomas jūsu biznesā uzlabo gudrie iekrāvēji.

Lasīt vairāk >

Labāks serviss ar gudrajiem iekrāvējiem

Kā integrētā telemātika uz gudrā iekrāvēja veicina labāku servisu, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju?

Lasīt vairāk >

Kādas funkcijas padara iekrāvēju gudru?

Kas ir gudrais iekrāvējs no Toyota un kādas ir tā funkcijas?

Lasīt vairāk >

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >