Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Kas ir EcoVadis?

Šogad mēs lepni paziņojām, ka esam sasnieguši EcoVadis Zelta standartu ilgtspējas veikšanai, kas mums iedala 5% no visām pasaules korporācijām, kas piedalās šajos novērtējumos. Bet ko tas nozīmē? Un kāpēc tas ir tik svarīgi? Mēs uzrunājām TMH UK QSE vadītāju Paul Mulcahy, lai uzzinātu vairāk par EcoVadis.

Kas ir EcoVadis – ko tas mēra?

Ecovadis nodrošina sistēmu, kas ļauj organizācijām novērtēt savu un viņu piegādātāju korporatīvās sociālās atbildības (CSR) līmeni. Tajā ir iekļauti 21 CSR rādītāji četrās galvenajās tēmās: vide, darba un cilvēktiesības, ētika un ilgtspējīgs iepirkums.

Kas jādara, lai iegūtu EcoVadis vērtējumu?

Lai iegūtu reitingu, organizācijai ir jāsniedz pierādījumi par katru no rādītājiem. Tas nenozīmē tikai dokumentu, kurā teikts, ka mēs kaut ko darām, mums ir jāpierāda, ka mēs to faktiski darām. Tas ir ļoti visaptverošs process, un tas prasa lielu darbu un sadarbību no vairākām komandām, tostarp HR, QSE un mūsu servisa un tehniskās komandas.

Kā jūs domājat, kādas ir EcoVadis reitinga galvenās priekšrocības?

Tas ļauj mums parādīt visām ieinteresētajām personām ieguldījumu, ko Toyota sniedz CSR (Korporatīvā Sociālā Atbildība), un daļa mūsu panākumu ir ētiska organizācija, kas rūpējas par mūsu cilvēkiem, mūsu klientiem, apkārtējo vidi un kopienām, kurās mēs dzīvojam.

Kā EcoVadis palīdzēja Toyota uzlabot savu sniegumu?

Toyota ir komandas, kas palīdz nodrošināt augstus CSR standartus. Ecovadis ļauj mums novērtēt, cik labi mēs esam, un jomas, kuras mēs varam uzlabot. Ir labi, ja ir cilvēki, kas to redz no ārpuses, kas sadarbojas ar daudzām CSR vadošajām organizācijām, analizējot to, kā mēs darām lietas. Tas ļauj mums salīdzināt sevi ar citām vadošajām organizācijām, no kurām daudzas ir mūsu klienti.

Uzziniet vairāk par EcoVadis Zelta Standartu un mūsu ilgtspējas stratēģiju šeit

Jums varētu interesēt

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs maināmies, lai palielinātu drošību, mazinātu ietekmi uz vidi un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >