Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota ekonomiskais enerģijas risinājums operācijām zemā temperatūrā

Augstas efektivitātes uzturēšana aukstā vidē ir izaicinājums, tāpēc ir svarīgi piekļūt pareizai tehnoloģijai, lai samazinātu dīkstāves. Toyota pagājušajā gadā uzsāktais litija jonu enerģijas risinājums sniedz daudz priekšrocību katrai darbībai, jo īpaši temperatūras kontrolētajām zonām.

"Mēs esam priecīgi paplašināt savu „lean” piedāvājumu aukstām vidēm. Mūsu litija jonu enerģijas risinājums zemas temperatūras operācijām palīdzēs daudziem klientiem efektīvi strādāt ar tādām precēm kā augļi, piena produkti, zivis un farmācija", saka Sven Kruizenga „Toyota Material Handling Europe” produktu vadītājs enerģētikas risinājumu jomā. "Laipni lūdzam Jūs uzzināt vairāk par šo jauno risinājumu LogiMAT 2. zālē, stenda A05 laikā no 2019. gada 19. līdz 21. februārim Štutgartē, Vācijā."

Taupiet enerģiju ar litija joniem aukstā vidē

Uzņēmumā montētie Toyota ražotie litija jonu risinājumi piedāvā enerģijas taupīšanu, ekspluatācijai draudzīgu darbību un uzlabotu drošību. Bet īpaši aukstās operācijās li-ion risinājums aukstām noliktavām, kas tagad ir pieejams no Toyota, ir pievilcīga alternatīva tradicionālajām svina skābes baterijām. Akumulatora jaudas zudums ir minimāls, un iespēja uzlādēt baterijas aukstajās telpās ļauj iekrāvējiem noliktavā palikt ilgāk. Jo retāk iekrāvējiem ir jādodas ārā, jo mazāk problēmu rodas ar kondensātu.

Ietaupiet laiku, vietu un resursus

Atkritumu novēršana ir galvenais Toyota liesās domāšanas filozofijas princips. Litija jonu akumulatoru tehnoloģija ir lielisks piemērs tam, kā var ietaupīt izmaksas. Jo īpaši aukstajās noliktavās tas tiks novērtēts: bez apkopes, maksimālas akumulatora veiktspējas, ātras uzlādes un aukstās noliktavas uzlādes. Standarta litija jonu akumulatora risinājums efektīvi darbojas atvēsinātās telpās un ierobežotā laikā saldētavā. Risinājums ar akumulatora sildītāju pat padara uzlādēšanu un ilgāku darba laiku, ja temperatūra ir zemāka par -30 ° C, kas atbilst visām klientu prasībām.

Svaigas idejas no Toyota

Operācijas vēsā vai aukstā vidē prasa efektīvus risinājumus, kas samazina telpu, resursu un laika izšķiešanu, vienlaikus nodrošinot uzticamību šajās prasīgajās vidēs. Toyota Material Handling ir ilgstoša pieredze un pieredze zemas temperatūras operācijās un piedāvā plašu liesās vides risinājumu klāstu. Toyota Material Handling manuālo un automatizēto iekrāvēju klāsts ir aprīkots, lai efektīvi darbotos aukstās vietās. Smart tehnoloģija, piemēram, I_Site un Li-ion no Toyota, var vēl vairāk uzlabot efektivitāti, savukārt risinājumi, piemēram, mobilās plauktu sistēmas un vilcējtransports, palielina telpas izmantošanu aukstās telpās. Domājot par strādniekiem, apsildāmās kabīnes nodrošina efektīvu darba vidi.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Toyota iepazīstina ar litija-jonu bateriju risinājumiem iekštelpām

Pēc iekrāvēju ar litija-jonu baterijām piedāvājuma vairāku gadu garumā, Toyota Material Handling iepazīstina ar savu jauno litija-jonu bateriju risinājumu iekštelpām.

Lasīt vairāk >
 BT Movit

Ražošana

Viena no galvenajām jomām, kur mēs varam palīdzēt jums, ir ražošana. Mēs varam lepoties , ka vienmēr nodrošinām labākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot taupīgās ražošanas plūsmu.

Lasīt vairāk >
Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >
Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

We help you optimise your business flow, drive down costs, and increase productivity with the optimal racking solution.

Lasīt vairāk >