Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling Deutschland birojs

Toyota Material Handling Deutschland jaunais rīkotājdirektors

Toyota Material Handling Europe ir iecēlusi Žanu Lorencu par jauno rīkotājdirektoru vienā no stratēģiski nozīmīgākajām valstīm: Vācijas pārdošanas organizācijā Toyota Material Handling Deutschland.

"Mēs esam priecīgi sveikt Žanu Lorencu Toyota ģimenē," saka Matiass Fišers, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors. "Žans ir pierādījis sevi kā vadītāju stratēģiskajā pārveidē, radot ienesīgu apgrozījumu un tirgus daļas pieaugumu ļoti konkurētspējīgā tirgū. Viņš ir labi piemērots, lai turpinātu mūsu vācu organizācijas vērienīgos izaugsmes plānus. "

Jan Lorenz Managing director Toyota Material Handling Deutschland

Hamburgā dzimušais Žans Lorencs, 45 gadu vecs, ar savu starptautisko karjeru Jungheinrich savā CV, tagad atgriežas Vācijā. Vairākus gadus viņš ieņēmis vadošus amatus ASV tirgū, kur viņš ir izveidojis izplatītāju tīklu un vēlāk bija atbildīgs par tiešās pārdošanas organizāciju, pirms atgriezās Vācijā kā pārdošanas un mārketinga viceprezidents. 2014. gadā viņš pārcēlās uz Lielbritāniju vadītāja amatā, kur viņš ir veicinājis strauju ienesīgu izaugsmi, izveidojot un īstenojot vērienīgu stratēģiju.

"Es esmu pagodināts vadīt Vācijas organizāciju laikā, kad strauji pieaug pārmaiņu temps attiecībā uz lieso loģistiku, automatizāciju un savienojamību. Mani cilvēki, kas strādā Toyota Material Handling Deutschland, ir mūsu darbības pamatā. Nepārtrauktas investīcijas mūsu komandas spējās un labklājībā dos labumu attiecībās ar klientiem. "

Žans Lorencs stājas amatā 2018. gada 1. oktobrī, sekojot Normanam Memmingeram, kurš ir iecelts par Toyota Material Handling Europe svarīgāko Rental & Used uzņēmumu vecāko viceprezidentu.

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >

Mūsu vēsture

Mums ir vairāk kā 100 gadu pieredze materiālu apstrādes jomā. Apskatiet dažus mūsu vēsturiskos akcentus!

Lasīt vairāk >