Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota material handling at CeMAT 2018

Pēc CeMAT 2018 Toyota apstiprina strauji mainīgo tirgu

Atskatoties uz piecām intensīvajām dienām Hannoveres Mesā un CeMAT 2018, Toyota Material Handling Europe apstiprina, ka pārmaiņu temps attiecībā uz jaunām tehnoloģijām pieaug. Apmeklētāji izrādīja lielu interesi par Toyota pieeju automatizācijai, savienojamībai un uzņēmuma apņemšanos izmantot lieso loģistiku.

"Mēs izstādē CeMAT šogad centāmies koncentrēties uz nākotni un dalīties ar mūsu ilgtermiņa domāšanu ar apmeklētājiem", paskaidroja Axel Wahle, Toyota Material Handling Europe mārketinga direktors un Toyota prezentācijas arhitekts pasākumā. "Protams, mēs parādījām arī savu tehniku, tostarp tradicionālos iekrāvējus, taču mēs secinām, ka lielākā daļa cilvēku nāk uz šādu pasākumu, lai uzzinātu par iespējām, kuras kļūst pieejamas, lai plānotu nākotnes darbību."

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Toyota izmantoja savu centrālo paviljonu zonu, lai koncentrētos uz automatizāciju, savienojamību un "lean-domāšanu" - pamatojoties uz uzņēmuma pierādīto Toyota ražošanas sistēmu. "Mēs mācāmies no mūsu darba ražošanas sistēmu izstrādē," skaidro Wahle, un tas ietver nepieciešamību likvidēt atkritumus, nodrošināt nepārtrauktu plūsmu un pievienot vērtību visos procesa posmos. Tas ir tas, kas virza mūsu pieeju produktu un pakalpojumu izstrādei un kā mēs vēlamies strādāt ar saviem klientiem. "
Daļa no atkritumu likvidēšanas uzmanības centrā bija uzņēmuma paziņojums, ka telemātika tiks integrēta visos noliktavas iekrāvējos no 2018. gada rudens, ļaujot visiem klientiem koncentrēties pieaugošai izmantošanai un bojājumu mazināšanai. Tika paziņots arī par citiem pasākumiem, piemēram, par modulāro litija jonu akumulatoru sistēmu ieviešanu, kas optimizē enerģijas ietilpību.
"Mēs esam īpaši apmierināti ar atbildi uz prezentācijām mūsu Logiconomi forumā. Apmeklētāji nepārprotami atzinīgi novērtēja mūsu sadarbības partneru pieredzi, piemēram, Microsoft un Heineken, kā arī unikālo iespēju uzklausīt Toyota TPS ekspertu Samu Nomuru. "
Toyota sadarbojās arī ar Microsoft Hannoveres Messas 7. hallē, demonstrējot, kā abi uzņēmumi sadarbojas ar mākslīgo intelektu, lai nodrošinātu turpmākus neatkarīgus loģistikas risinājumus. "Mums bija pārsteigums par intereses līmeni, ko tas radīja," apstiprināja Axel Wahle.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad piedāvājam pilnībā integrētas litija-jonu baterijas visam tehnikas klāstam, atbilstošas augstajiem TPS standartiem

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >