Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Pirmais konkurss Toyota Logistic Engineering Challenge ir atvērts!

Pēc Toyota Logistic dizaina konkursa panākumiem visi zviedru inženierzinātņu studenti tiek aicināti ieviest pagājušā gada uzvarētāju koncepciju dzīvē. Pieci inženierzinātņu izaicinājumi gaida jaunas idejas, lai pārvarētu plaisu īstenošanā.

Toyota Logistic Design konkurss ir izrādījies veiksmīgs koncepts, pateicoties diviem jau notikušajiem un vienu, kas ir procesā. Katru gadu reģistrācijas notiek visā pasaulē, un finālisti pārveido pašreizējo loģistikas tēlu un piedāvā novatoriskus risinājumus.
Tagad Toyota Material Handling Europe izaicina soli tālāk, aicinot zviedru inženierzinātņu studentus un jaunākos absolventus radīt novatoriskus, bet iespējamus inženierijas risinājumus pagājušā gada uzvarētājam - FLOCK. FLOCK ir autonoms loģistikas transportlīdzeklis, kas izveidots ar domu par darbplūsmas optimizāciju, ekoloģisko efektivitāti un vērtību. Projekts aizaicina domāt, cik pilnīgi automatizēti risinājumi var strādāt kopā neatkarīgi tādā veidā, kā cilvēka vadītie iekrāvēji nevar.

Triju top ierakstu uzvarētāji tiks apbalvoti ar naudas balvām € 5000, € 3000 vai € 1500. Turklāt visiem uzvarētājiem būs iespēja pieteikties uz apmaksātu praksi Toyota Material Handling Manufacturing Sweden, pētniecības un attīstības centrā.
Konkurss Toyota Logistic Engineering Challenge kopā ar Toyota Loģistikas Dizaina konkursu ir daļa no Toyota Logiconomi programmas.
Logiconomi ir vārds, ko Toyota Material Handling izmanto, lai aprakstītu savu domāšanas veidu - cenšoties sasniegt "liesos" procesus, likvidējot atkritumus, maksimizējot efektivitāti un samazinot izmaksas.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >