Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Tonero

Pārbaudīta veiktspēja ar Toyota Tonero

Tonero iekrāvēji ir pierādījuši savu veiktspēju dažādās nozarēs kopš 2007.gada: jau 10 gadi, kopš veiksmīgi sākta Tonero iekrāvēju izmantošana.

Tonero atsvara iekrāvēji ar benzīna vai gāzes dzinēju no Toyota atbalsta klientus visā Eiropā, palīdzot viņu biznesam iet uz augšu, ar 10 gadus ilgiem nepārtrauktiem uzlabojumiem visā iekrāvēju klāstā, pateicoties klientu atgriezeniskajai saitei. Toyota Production System (TPS), nepārtraukta izpēte un projektēšana atsvara iekrāvēju jomā, ņemot vērā izvēli starp transmisijām un un Toyota industriālajiem dzinējiem, nodrošina veiktspēju kvalitātē, drošībā un stabilitātē.

Tonero iekrāvēji veiksmīgi paveic darbu visprasīgākajās klientu operācijās visā Eiropā. Tonero klāsts ir no riska brīva izvēle, lai uzlabotu produktivitāti galvenajās Eiropas industriālajās jomās:

Ostas

Izturīgās šasijas kombinācijā ar kabīni un industrijai specifiskām papildfunkcijām padara Tonero klāstu piemērotu darbam ostās visos laika apstākļos, aizsargājot ne tikai iekrāvēju un kravu, bet arī piedāvājot operatoram nepieciešamo komfortu. Īpaši taupīgais 1ZS dzinējs samazina smagu kravu pārvietošanas ietekmi uz enerģijas patēriņu.

Pārtikas rūpniecība

Hidrostatiskās transmisijas izvēle perfekti atbilst šai industrijai, piedāvājot izcilu kontroli un menevrēšanu, kombinācijā ar augsto pacelšanas augstumu un augstāku sēdekļa pozīciju uzlabotai vadītāja redzamībai. Tonero iekrāvēji var būt aprīkoti arī ar papildfunkcijām, kas paredzētas īpaši pārtikas rūpniecībai, piemēram dubultas dakšas produktivitātes uzlabošanai. Slīpais pacēlums un SAS (System of Active Stability) ātruma kontrole vēl vairāk veicina produtivitāti, kā arī drošību, samazinot trauslu kravu bojājumu iespēju.

Transports

Ar savu standarta iekrāvēja augstumu, kas ļauj perfekti iekļūt konteineros, Tonero klāsts līdz 5 tonnām arī perfekti atbilst transporta nozarei, kā minēts klientu atsauksmēs šeit. Ar uzlabotu vadāmību garās distancēs, pateicoties SAS funkcijai Stūres sinhronizēšana un Load Sensing Power Steering, kas nāk kā standarts kopā ar visiem Tonero modeļiem. Šīs tehnoloģijas ļauj visiem vadītājiem intuitīvāku stūrēšanu, ko neietekmē kravas svars, tā ietaupot 7 līdz 14% degvielas.

Ražošana

Plašais dīzeļa vai gāzes atsvara iekrāvēju klāsts ar griezes momenta pārveidotāju vai hidrostatisko transmisiju dara Tonero iekrāvējus piemērotus jebkura veida ražošanas operācijām. Ar uzlabotu redzamību un manevrējamību iekštelpu operācijās, kā arī dažādām iespējamām papildfunkcijām dažāda veida ražošanas jomām.

Atkritumu pārstrāde

Labi aizsargāti industriālie dzinēji, 1DZ-III and 1ZS, samazina netīrumu un putekļu ietekmi šajā industrijā. Unikālā Aktīvās Stabilitātes Sistēma SAS uzlabo produktivitāti, īpaši kombinācijā ar papildfunkcijām, kā piemēram rotators un skava, kas īpaši radīti šai industrijai.

Konstrukcijas

Stabilais Tonero ir radīts arī, lai pasargātu dzinēju putekļainās konstrukciju vidēs, un piedāvā stabilitāti, pateicoties to izturībai un uzticamībai.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Vadītājs uz BT Movit vilcējtraktora rūpnīcā

Ražošana

Viena no galvenajām jomām, kur mēs varam jums palīdzēt, ir ražošana. Mēs lepojamies,  ka vienmēr sniedzam labākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot saudzīgās ražošanas plūsmu.

Lasīt vairāk >
Atsvara iekrāvēji

Atsvara iekrāvēji

Paredzēti vieglai, vidējai un lieljaudas materiālu apstrādei, šie iekrāvēji piedāvā lielāku paātrinājumu un pacelšanas ātrumu, tā uzlabojot produktivitāti.

Lasīt vairāk >
 BT Levio

Transports un izplatīšana

Mūsu misija ir atbalstīt jūs, kas strādā transportēšanas un izplatīšanas jomā, nodrošinot iekrāvējus, palīdzēs jums strādāt daudz produktīvāk un drošāk.

Lasīt vairāk >
Traigo being used to move barrels

Speciālisti jūsu industrijā

Mēs cenšamies izprast jūsu individuālās vajadzības, lai vienmēr nodrošinātu kvalitāti, uzticamību un individuālu risinājumu, lai precīzi atbilstu jūsu prasībām.

Lasīt vairāk >