Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Gudrāka preču pārvietošana ar Toyota automātiskajiem risinājumiem

Toyota Material Handling ievieš jaunu un paplašinātu automatizēto noliktavu klāstu Eiropas tirgū. Šis automatizētais diapazons atbalsta Toyota „lieso” pieeju un ir izstrādāts, lai automatizētu atkārtotu palešu apstrādi. Tas piedāvā jaunu produktivitātes dimensiju, nodrošinot risinājumus ar pakāpenisku pieeju vai pilnīgu sistēmas pārveidošanu. Jaunais Autopilota klāsts ietver gan palešu ratiņus (LAE250), krāvējus (SAE160), iekrāvējus ar izbīdāmu mastu (RAE160-250), atsvara iekrāvējus (OAE120CB) un lieljaudas vilcējtraktorus (TAE500), kas aptver visus kopīgos lietojumus: palešu transportēšanu, augsta līmeņa glabāšana un vilkšana.

Automatizācija optimizē preču plūsmu, vienlaikus samazinot bojājumus, laiku un izmaksas. Darbinieki kļūst pieejami, lai apstrādātu sarežģītākus uzdevumus, nevis atkārtotus procesus. Automatizēta palešu apstrāde prasa arī mazāku apkopi un enerģiju, kā arī veicina ražīgumu un drošību, kā rezultātā tiek panākta peļņa no ieguldījumiem parasti jau 2 gados.

 

Precīza navigācija

Autopilot iekrāvēji no Toyota atbalsta divas ļoti precīzas un pielāgojamas navigācijas tehnoloģijas: reflektora vai dabiskā navigācija vai apvienota kā dubultā navigācija. Pēdējā ļauj iekrāvējiem pārslēgties starp reflektoru izmantošanu vienā apgabalā un izmantot noliktavas vidi kā atsauci citai zonai.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

 

Droša un pareiza palešu pārvietošana

Autopiloti tiek ieprogrammēti, lai droši izpildītu visus uzdevumus un strādātu kopā ar manuālajiem operatoriem. Iebūvētie drošības skeneri un šķēršļu atklāšanas funkcijas novērš sadursmes, reaģējot atbilstoši šķēršļiem, kas šķērso kravas automašīnu ceļu. Kravas sensori un redzes kameras nodrošina precīzu un drošu kravu apstrādi.

Inteliģenta komunikācija

Visus Autopilot iekrāvējus kontrolē Pasūtījumu Vadītājs (Order Manager), ko izstrādāja Toyota. Šī programmatūra darbojas atsevišķi vai kā komunikācijas slānis ar noliktavas vadības sistēmu un ražošanas sistēmu. Pasūtītāju vadītājs sekmē preču uzglabāšanu, pasūtījumus, satiksmi un plūsmu, pateicoties tā automatizētajai iekrāvēju autoparka kontrolei un integrācijai ar ERP / WMS.

 

Gudra uzlāde

Autopilotus var aprīkot ar litija jonu baterijām, kas ir par 30% efektīvākas, vienlaikus samazinot CO2 emisijas. Ar auto uzlādēšanas iespējām, iekrāvējus var ātri uzlādēt starp uzdevumiem bez personāla vai lādēšanas telpām, tādējādi padarot procesu pilnībā automatizētu.

Autopilotu klāsts ir balstīts uz industrijā pārbaudītajiem Toyota noliktavu iekrāvējiem, un to pilnībā atbalsta Toyota Material Handling Europe servisa tīkls. Lai nodrošinātu maksimālu ieguldījumu atdevi, tiek iekļauti profesionālie pakalpojumi, sākot no sistēmas atbalsta, lai mainītu pieprasījumu apstrādi uz sistēmas uzturēšanu kārtībā.

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

 

 

7. 02. 2018

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >