Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Logiconomi Forum 2019 Amsterdam

Logiconomi Forums: palikt uz vietas nav risinājums

Pagājušajā nedēļā noslēdzās Logiconomi forums, kuru kopīgi vadīja vadošie uzņēmumi, tostarp Toyota Material Handling, Microsoft, Vanderlande, Toyota Motor Europe, Ericsson, Bosch un Eneo. Tas nodrošināja unikālu iespēju vecākajiem loģistikas vadītājiem izpētīt un izprast jaunākās tehnoloģijas un apspriest īpašus jautājumus ar dažādu jomu ekspertiem; Automatizācija, mobilitāte, Lean, IoT, 5G un enerģija.

“Uzklausot klientus pēdējo divu gadu laikā, esam atzinuši, ka pārmaiņu temps loģistikas pasaulē ir radījis dažus nopietnus izaicinājumus loģistikas profesijai. Mēs redzam nepieciešamību pēc jauna veida pasākumiem, lai sniegtu pārliecinošu informāciju un padomus, lai palīdzētu izskaidrot daudzās pieejamās izvēles, ”skaidroja Matiass Fišers, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors. “Bet mēs arī zinām, ka tam būs nepieciešama sadarbības pieeja, iesaistot citus uzņēmumus ar speciālām zināšanām, tāpēc mēs ļoti priecājāmies sadarboties ar saviem partneriem šī pasākuma laikā.” Pasākumā bija arī ekspertu ieteikumi no EcoVadis, vadošā uzņēmuma ilgtspējības joma.

„Loģistikā stāvēt mierā nav risinājums” – tāda bija tēma Loginocomi forumā, kas atspoguļo apstrādes procesu pārmaiņu ātrumu un to, ka daudziem uzņēmumiem to loģistikas sistēmas efektivitāte var būt kritiska veiksmes vai neveiksmes ziņā tirgū.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

„Loģistikā stāvēt mierā nav risinājums” – tāda bija tēma Loginocomi forumā, kas atspoguļo apstrādes procesu pārmaiņu ātrumu un to, ka daudziem uzņēmumiem to loģistikas sistēmas efektivitāte var būt kritiska veiksmes vai neveiksmes ziņā tirgū.

Cits uzmanības fokuss tika pievērsts LEAN domāšanai, kas ir ļoti svarīga pašas Toyota pieejai ražošanai, un visiem citiem biznesa aspektiem. “Mēs vēlamies panākt“ Zero Muda ”, kas nozīmē, ka nav atkritumu, un mēs ticam, ka mūsu klientiem galu galā ir līdzīgi mērķi. Mēs arī zinām, ka mūsdienu loģistikas sistēmās lietu savlaicīga sakārtošana ne tikai ļauj ietaupīt izmaksas, likvidējot atkritumus, bet arī var radīt konkurētspējīgu vērtību, ”turpina Matiass Fišers.

Logiconomi forumam bija ļoti neparasts formāts, kura mērķis bija praktiski un detalizēti informēt un atbalstīt dalībniekus. Katram delegātam bija iespēja reģistrēt konkrētus jautājumus un interešu jomas, ļaujot plānot individuālas diskusijas ar atbilstošu šīs jomas ekspertu.

Prezentācijas galvenokārt bija veidotas īsās tehniskās instruktāžās, koncentrējoties uz komunikācijas vienkāršību un praktiskiem norādījumiem par to, kā tehnoloģijas izmantot dažādos loģistikas scenārijos. Tos atbalstīja fiziskas demonstrācijas, ieskaitot mašīnmācības izmantošanu, kas ļauj apmācīt autonomus transportlīdzekļus pirms izvietošanas, radot iespējas vienveidīgai vienas dienas nodošanai ekspluatācijā līdzās esošajiem procesiem.