Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

CeMAT 2018 Think Like Toyota

THINK : LIKE : TOYOTA at CeMAT 2018

Hannoverē, Vācijā, 2018. gada 23. aprīlī - THINK: LIKE: TOYOTA ir Toyota Material Handling Europe tēma izstādē CeMAT 2018 (paviljons P32). Šis nosaukums ir sinonīms „lean” domāšanai, balstoties uz pasaulē pazīstamo Toyota ražošanas sistēmu, kas ir kļuvusi par ražošanas efektivitātes un kvalitātes standartu. CeMAT 2018 laikā Toyota parādīs, kā tā pielieto „lean” domāšanas pieeju loģistikas darbībām, kā arī demonstrē jaunus produktus un nākotnes koncepcijas.

Attēlā no kreisās puses uz labo: Normans Memmingers, Toyota Material Handling Deutschland rīkotājdirektors; Ralph Cox, mārketinga un pārdošanas vecākais viceprezidents Toyota Material Handling Europe; Matthias Fischer, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors; Terry Unnai, priekšsēdētājs, Toyota Material Handling Europe; Kazue Sasaki, prezidents, Toyota Material Handling Group

 

“Our brand has a well-established reputation for quality and efficiency in our manufacturing processes, and the Toyota Production System has become the model for other manufacturers, in many different industries, worldwide” explains Matthias Fischer, President and CEO, Toyota Material Handling Europe. “We use the same principles and apply them to logistics processes, with the same goals – elimination of waste, maximum value-added and total quality, which means right goods, right place, right time. Our aim is to work with our customers to share our thinking and help them to improve efficiencies at every stage of the process – hence our theme, Think : Like : Toyota.”

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Forklift service technician using T-stream

Savienojamība

Savienojumu zona parādīs, kā Toyota jau ir izveidojusi gandrīz 60 000 viedo iekrāvēju autoparku, ar apmēram 250 000 operatoru uz platformas I_Site. Toyota arī ziņo par lielu iniciatīvu  CeMAT, kas ievērojami paātrinās savienojamības izmantošanu visās Eiropas loģistikas operācijās. Toyota ir apstiprinājusi, ka no 2018. gada rudens visi saražotie elektriskie noliktavu iekrāvēji tiks aprīkoti ar integrētu telemātiku. Tas rada vairākus ieguvumus Toyota klientiem, jo būs pieejami pamatdarbības dati, uz kuriem attiecas vienošanās par datu kopīgošanu. Tiks prezentēti jaunākie savienojamības notikumi, tostarp T-Stream - uzņēmuma jaunā mobilo pakalpojumu platforma, kas integrē datus no saistītiem iekrāvējiem līdz servisa tehniķiem, kas ļauj prognozēt servisu, samazinot dīkstāves laiku. Šī sistēma ir izstrādāta sadarbībā ar Microsoft, kas pievienosies Toyota, lai iepazīstinātu ar citām jaunākajām tendencēm, ieskaitot paplašinātās realitātes izmantošanu kā tehniskā atbalsta rīku. Savienojamības zonā tiks iekļauta arī jaunākā automatizēto operāciju vadības sistēma - T-ONE - kas viennozīmīgi plāno optimizēt maršrutu ar satiksmes noslogojuma samazināšanu.

Automated forklift trucks from Toyota

Automatizācija

CeMAT 2018 tiks uzsvērta arī automatizācija, tostarp tas, kā automatizācija tiek pakāpeniski ieviesta Toyota pašas rūpnīcās. Toyota izmanto vairāk nekā 16 500 iekrāvējus vairāk nekā 650 rūpnīcās visā pasaulē, kas rada tiešu pieredzes bāzi loģistikas plānošanai. Automatizētie produkti, kas tiks demonstrēti CeMAT, ietver TAE500, Toyota Autopilot krautnētāju modeļus, kā arī Toyota Swarm koncepciju, kas pirmo reizi tika parādīta 2016. gadā un tagad parādīta kā risinājums, kas reāli darbojas..

 

Litija – jonu akumulatori

Toyota’s approach to li-ion battery technology will also be presented, identifying the ‘lean facts’ that relate to the technology and showing the unique benefits that Toyota offers with its in-house li-ion battery production. Li-ion battery systems are now available across the Toyota electric range.

Speaker in front of crowd talking

Sadarbība

Sadarbība ir Toyota galvenā tēma, ko demonstrē vieslektori no Vanderlande, Microsoft, Heineken un Robot Experience, kas sniegs ziņojumus Logiconomi forumā, kas visā pasākuma nedēļā darbojas Toyota paviljonā. Programmā ietilpst arī galvenā prezentācija no Sam Nomura (Japāna), kas ir vadošais speciālists Toyota liesās domāšanas jomā.

 

Un vēl daudz vairāk

Toyota prezentēs savu jaunāko 6 līdz 8 tonnu elektrisko atsvara iekrāvēju no Toyota Traigo klāsta, kam ir jauns dizains un viengabala akumulatoru sistēma, kas ļauj ātri un vienkārši nomainīt akumulatoru klientiem, kuriem nepieciešami vairāku pārnesumu risinājumi. Toyota arī parādīs virkni pasūtījumu komplektētāju koncepciju, kas piemērota visam, sākot no komponentu piegādes līdz montāžas līnijām līdz e-komercijas prasībām. Pasūtījumu komplektēšanas risinājumi attiecas uz pilnībā automatizētu Vanderlande piedāvāto uzglabāšanas un savākšanas risinājumu. Citas izstādes ietver virtuālās realitātes funkciju, kas ļauj klientiem izstrādāt un paredzēt liesās noliktavas un ražošanas apgabalu. VR iekārta ļauj apmeklētājiem iekļūt Toyota jaunākajā koncepcijas noliktavā, balstoties uz automatizētiem kravas automobiļiem, kas strādā kopā, lai panāktu galēju optimizāciju, pamatojoties uz mākslīgo intelektu: A.I.TeamLogistics koncepciju.

Jums varētu interesēt

Serviss

Mūsu servisa plāni saglabā jūsu  biznesu darbībā un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem.

Lasīt vairāk>

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad Toyota piedāvā pilnībā integrētus litija-jonu akumulatorus visam iekrāvēju klāstam, atbilstoši augstajiem Toyota Ražošanas Sistēmas standartiem

Lasīt tālāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >