Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota nākotnes tohnoloģijas

Toyota "A.I.TeamLogistics" koncepcija, kas tika prezentēta CeMAT 2018

Hanovere, Vācija, 2018. gada 24. aprīlis - Toyota Material Handling Europe atkal ieskatās nākotnē šī gada CeMAT izstādē, kas ir daļa no Hannover Messe. Viens no jaunākajiem uzņēmuma izstrādātajiem konceptiem tiek prezentēts kā kino animācija, kā arī virtuālās realitātes vide. Koncepcija "A.I.TeamLogistics" liecina par to, kā nākamās desmitgades laikā var uzlaboties materiālu apstrādes procesi.

Toyota nākotnes tehnoloģiju prezentācija 2016. gada CeMAT izstādē piesaistīja apmeklētāju nopietnu uzmanību, tostarp "palešu drona" un "swarm" koncepcijas, kas attiecas horizontālo transportēšanu.
Šogad Toyota paceļ šo domāšanu augstākā līmenī, paredzot, ka horizontālie pārvadātāji var tieši sazināties ar augsta līmeņa iekārtām, izmantojot mākslīgo intelektu.


Ideja ir tāda, ka visai kustībai jābūt optimizētai, katra apstrādes iekārta precīzi tiek izmantota katram uzdevumam, nododot kravas starp iekrāvējiem, kā nepieciešams.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Mākslīgais intelekts, kas balstās uz miljoniem aprēķinu, katru sekundi ļaus iekrāvējiem identificēt optimālo maršrutu un resursu izmantošanu", skaidro Boriss Ahnbergs, galvenais Toyota pētniecības un attīstības komandas loceklis, kurš vadīja projektu. "Izmantot šāda veida tiešu saziņu, tas nozīmē, ka tradicionālajai centrālajai noliktavas vadības sistēmas kontrolei vairs nebūs vajadzības - tas būs tikai jautājums par tehnikas komandas darbu."

Koncepcija tieši atspoguļo Toyota „lean” pieeju loģistikas operācijām, pamatojoties uz Toyota ražošanas sistēmu. Galvenais liesas domāšanas princips ir atkritumu likvidēšana, un šī mērķa sasniegšana veicina ārkārtēju resursu optimizāciju.
Līdztekus A.I.TeamLogistics stāstam Toyota arī piedāvā nākamo attīstības stadiju Swarm koncepcijai ar vienību, kas darbojas CeMAT stendā. Izmantojot tradicionālo WMS vadības izmantošanu Swarm vienības jau tiek izstrādātas, lai sadarbotos ar Vanderlande bagāžas apstrādes sistēmām.

CeMAT notiek no 23. līdz 27. aprīlim Hanoveres izstāžu centrā, Vācijā. Toyota Material Handling Europe ieņems savu parasto augsta profila atrašanās vietu pie paviljona P32. Plašākai informācijai, lūdzu, apmeklējiet: www.cemat-toyota.eu.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Mēs pielietojam saudzīgās ražošanas principus mūsu produkcijai un darbam saskaņā ar „pull” sistēmu, kas nozīmē, ka mēs ražojam tikai to, ko jūs pasūtat. 

Lasīt vairāk >