Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Smart connected trucks from Toyota

Toyota apņemas integrēt telemātiku

Hanovere, Vācija, 2018.gada 22.aprīlis – Toyota Material Handling Europe paziņojums izstādē CeMAT 2018: plānots, ka visi elektriskie noliktavu iekrāvēji, ko ražo uzņēmums, no 2018. gada rudens tiks aprīkoti ar integrētām telemātikas funkcijām, balstoties uz uzņēmuma vadošo I_Site tehnoloģiju.

Mārketinga un pārdošanas vecākais viceprezidents Ralfs Kokss paskaidroja stratēģiju: "Mūsu uzņēmumam ir laba reputācija visā pasaulē, un mēs gūstam labumu no nepārtrauktiem uzlabojumiem, ieviešot jaunas tehnoloģijas mūsu pašu loģistikas operācijās. Šodienas sarežģītās loģistikas sistēmās, palīdzot novērst nevajadzīgus atkritumus, nevar ignorēt savienojamības vērtību. Toyota vēlas sniegt nopietnu ieguldījumu, lai uzlabotu efektivitāti un veicinātu visaptverošākas loģistikas darbības visā Eiropā. "


Pārmaiņas radīs vairākus ieguvumus Toyota klientiem, jo būs pieejami pamatdarbības dati, uz kuriem attiecas vienošanās par datu kopīgošanu.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Utilizācija ir nozīmīga stāsta daļa. Toyota jau esošie "I_Site" dati, kas iegūti no gandrīz 60 000 savienotajiem viedajiem iekrāvējiem, kas jau darbojas, liecina, ka lielākā daļa uzņēmumu var novērst ievērojamus atkritumu apjomus, uzlabojot izmantošanas līmeni, kas parasti ir tikai 35%. R.Koksa komentāri: "Iespējams, ka daudziem mūsu klientiem būs mazāks prasību līmenis iekrāvējiem, jo viņi sāk izmantot datus, lai uzlabotu iekrāvēju plānošanu, taču mēs atzīstam to par ir atbildīgu veidu, kā veiksmīgi sadarboties ar piegādātājiem un biznesa partneriem."


Cits svarīgs elements ir operatora un drošības vadība. Negadījumi materiālu pārvietošanas jomā rada lielu izmaksu slogu iekārtu un noliktavu bojājumu un, vēl svarīgāk, zaudējumu dēļ. Dati, kas iegūti no Toyota I_Site sistēmas, liecina, ka labas prakses ieviešana kopā ar spēju kontrolēt, kā tiek izmantotas iekārtas, var būtiski samazināt remonta un bojājumu izmaksas - pat par 70%. "Tas ir vēl viens piemērs tam, kā mēs varam palīdzēt mūsu klientiem izvairīties no dārgiem atkritumiem," skaidro Ralfs Kokss.


"Mēs cieši sadarbosimies ar visiem mūsu klientiem, lai izveidotu datu plānus, kas atspoguļo to precīzās prasības, un izvēlētos papildu informācijas kanālu pieejamību. Mūsu mērķis ir ne vien būt tirgus līderim risinājumu un pakalpojumu risināšanā - mēs arī vēlamies dalīties ar mūsu zināšanām un pieredzi un pievienot vērtību mūsu klientu biznesa rezultātiem. "


Pārmaiņas sakrīt ar Toyota jaunākās pakalpojumu platformas ieviešanu, kas ļauj racionalizēt pieslēgto iekrāvēju apkalpošanu, izmantojot attālinātus atjauninājumus un uz darbību balstītu tehnisko apkopi, kā rezultātā samazinās dīkstāves un kopējās izmaksas.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >