Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota’s electric forklifts supporting logistics at MSI Services

Toyota Material Handling ir piegādājis uzņēmumam MSI Services pakalpojumus ar 15 elektriskiem atsvara iekrāvējiem un 8 palešu pārvietotājus iekšējam transportam. Kvalitāte un apkalpošana par izdevīgu cenu bija noteicošie faktori, izvēloties Toyota kā piegādātāju.

Fakti

  • Uzņēmums: MSI Services
  • Vieta: Lokeren, Beļģija
  • Industrija: Logistics
  • Pielietojums: uzglabāšana, transportēšana, izkraušana
  • Iekrāvēji: 15 Traigo CB elektriskie iekrāvēji, 8 palešu pārvietotāji

Par uzņēmumu MSI

MSI Services specializējas loģistikā un rūpnieciskajā tīrīšanā, tāpēc viņu iekrāvējiem ir jādarbojas gan noliktavās, gan mazgāšanas telpās. Uzņēmums rūpējas par preču saņemšanu no klientiem un uzglabāšanu. "Mēs pārbaudām preces, glabājam tās un sagatavojam katru palešu pēc pieprasījuma dažādiem uzņēmumiem. Uzglabāšana ir mūsu galvenā darbība, kuru mēs pārvaldām katru dienu, bet arī ilgāku laiku. Pēc klienta pieprasījuma mēs arī rūpējamies par transportu, "saka Geert Braeckman, MSI Services īpašnieks un dibinātājs. Otra uzņēmuma nodaļa ir specializējusies rūpnieciskajā tīrīšanā ar plastmasas iepakojuma mazgāšanas iespējām. "Tā kā katram pārvadātājam ir savas īpašās iezīmes, un mēs tiecamies uz perfekti tīru un sausu rezultātu, ir svarīgi, lai mūsu rīcībā būtu piecas mazgāšanas iespējas," saka Geert Braeckman.

 

Pilnīgs elektrisko iekrāvēju autoparks

Toyota Material Handling ir loģistikas nodrošinātājs uzņēmumam kopš dibināšanas 2006. gadā. MSI Services šobrīd ir 15 atsvara iekrāvēju un 8 elektriskie palešu pārvietotāji. Noliktavas parks ir pilnībā elektrisks, jo visas kravas automašīnas tiek izmantotas telpās. Palešu pārvietotāji tiek izmantoti kravas mašīnu izkraušanai un iekraušanai. Atsvara iekrāvēji izkrauj kravas automašīnas un pārvalda visus uzņēmuma iekšējos pārvadājumus, vedot preces uz ražošanas līnijām. "Vienīgais aspekts, kurā mūsu iekrāvēji un palešu pārvadātāji atšķiras no citiem modeļiem, ir dakšu garums. Mēs izmantojam iekrāvējus ar dakšām, kuru garums ir 1,8 un 1,9 metri, savukārt viens no mūsu elektriskajiem palešu pārvietotājiem ir aprīkots ar īpaši garām dakšām. Ar dakšas garumu 2,4 metru vienlaicīgi var pārvadāt 3 Eiropaletes, "skaidro Geert Braeckman. Visu iekrāvēju un noliktavu tehnikas, kas atrodas MSI Services, svars ir no 1,5 līdz 2 tonnām. MSI Services darbojas gan trīsriteņu, gan četrriteņu autokrāvēji. "Mums ir trīs noliktavas, un dažas ejas ir diezgan šauras, kurām nepieciešama manevrējama mašīna," saka Geert Braeckman.

Pareizais padoms pareizajā laikā

Laika gaitā ir augusi sadarbība starp MSI Services un Toyota. Kvalitāte un lielisks serviss par godīgu cenu mums jau no paša sākuma bija noteicošie faktori ", saka Geerts Brakemans. Un viņš nekavējoties piebilst vēl vienu aspektu, kurā Toyota izceļas:" Toyota tirdzniecības pārstāvis ir ļoti uzticīgs saviem klientiem: viņš vienmēr sniedz pareizos padomus pareizajā laikā. Tas parāda, ka jūsu piegādātājs ne tikai zina, par ko runā, bet arī domā kopā ar klientu. Komerciāli Toyota stāsts darbojas ļoti labi: viņi dalās ar jums padomos, apmeklē jūs, lai dalītos ar interesantām kampaņām un, ja nepieciešams, sazinātos ar apakšuzņēmējiem, kuri var piedāvāt jums gatavus risinājumus, kā tas bija gadījumā, kad mēs meklējām risinājums ar pagarinātām dakšām."

Pilns serviss intensīvām operācijām

MSI Services iekrāvējiem ir liela slodze: tās strādā divas maiņas dienā, un pirmais serviss tiek plānots pēc sešiem mēnešiem. "Sākumā mēs izvēlējāmies pilnu servisu divreiz gadā, bet, nesen atjaunojot dažus iekrāvējus, mēs pieprasījām arī profilaktiskās apkopes līgumu, lai Toyota varētu pārņemt servisa administrāciju," skaidro Geert Braeckman, uzsverot faktu, ka iekraušanas tehnika, kas iegādāta 2006. gadā, joprojām darbojas līdz šai dienai. MSI Services iegādājas gandrīz tikai jaunus iekrāvējus. "Mūsu noliktavas tehnika ir būtiska mūsu darbībām: mēs nevaram atļauties, ka tā nedarbojas. Tāpēc mēs pat neapspriežam vecākas lietotas tehnikas iegādi. Toyota apmierina mūsu pieprasījumu pēc uzticamības un pieejamības, un ar viņu atšķirīgo pieeju, ko es gribētu raksturot kā profesionālu, viegli un ātri sasniedzamu. "

EC counterbalanced truck loading

Elektriskie atsvara iekrāvēji

Izturīgie elektriskie atsvara iekrāvēji ir piemēroti dažādām operācijām iekštelpās un ārā.

Lasīt vairāk >

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad Toyota piedāvā pilnībā integrētus litija-jonu akumulatorus visam iekrāvēju klāstam, atbilstoši augstajiem Toyota Ražošanas Sistēmas standartiem

Lasīt tālāk >
Atsvara iekrāvēji

Atsvara iekrāvēji

Paredzēti vieglai, vidējai un lieljaudas materiālu apstrādei, šie iekrāvēji piedāvā lielāku paātrinājumu un pacelšanas ātrumu, tā uzlabojot produktivitāti.

Lasīt vairāk >
Close up on SAS logo on truck

Aktīvās Stabilitātes Sistēma (SAS)

Šis jauninājums atbalsta drošību, palīdz samazināt vadītāja un zaudējumu atlīdzināšanas izmaksas. Dinamiska sistēma uzrauga iekrāvēju darbību un automātiski veic koriģējošas darbības, kad tā sajūt  nestabilitātes faktorus.

Lasīt vairāk >