Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota paplašina savu T-motion vilcējtraktoru klāstu preču pārvietošanai

Toyota ir paplašinājusi savu vilkšanas traktoru komplektu ar plašu klāstu no Simai, specializētu vilcējtraktoru ražotāja, un Toyota grupas daļu ražotu klāstu. Šis pašreizējā T-motion diapazona atjauninājums - vilkšanas risinājumi efektīvai preču apstrādei - nodrošinās vēl lielāku piedāvājumu, lai nodrošinātu, ka klienti var gūt labumu no nepārtrauktas preču plūsmas

Pateicoties ilgajai un pierādītajai pieredzei „lean” ražošanas jomā, Toyota Material Handling Europe zina, ka vilkšanas risinājumi var ietekmēt materiālu apstrādi - samazinot cilvēku piepūli, palielinot drošību un ietaupot laiku un naudu. Līdz ar to Toyota ir paplašinājusi savu vilcējtraktoru komplektu ar plašu klāstu no Simai, specializēta vilcējtraktoru ražotāja. Ir ieviests arī jauns elektriskais transportlīdzeklis Toyota 3TE25, lai aizstātu pašreizējo lieljaudas diapazonu..

”Lean”-domāšana

Pamatojoties uz pārbaudīto Toyota ražošanas sistēmu, Toyota loģistikas procesiem piemēro vienādas pieejas principus ar tādiem pašiem mērķiem - atkritumu likvidēšanu, maksimālo pievienoto vērtību un kopējo kvalitāti. Ar šo liesās domāšanas palīdzību viss tiek pārvietots tieši laikā, radot vienmērīgu darbplūsmu. Vilkšanas traktori ir ideāli piemēroti, pārvadājot vairākas kravas pārvadātāju vilcienā no stacijas uz staciju drošā veidā. Tad automatizētā vilkšana ir nākamais solis liesās transportēšanas procesā, piedāvājot lielāku produktivitāti ar mazākiem atkritumiem un ilgtspējīgāku materiālu apstrādes veidu.

Universāls risinājums plašam lietojumu klāstam

Atjauninātais visaptverošais vilcēju klāsts sastāv tikai no elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas nodrošina spēcīgus un tīras vilkšanas risinājumus no 0,8 tonnām līdz 50 tonnām. Manevrējamie iekštelpu modeļi, stand-on modeļi ērtai ieslēgšanai / izslēgšanai, ērti tālsatiksmes traktori izmantošanai ārpus telpām; Toyota T-kustības diapazons var aptvert jebkuru pielietojumu. "No pasūtījuma saņemšanas vai e-komercijas līdz ražošanai vai lidostām, vai tikai kur nepieciešams pārvietot kravu: katram uzņēmumam mums ir efektīvs vilkšanas risinājums ar īpašiem kravas pārvadātājiem," apstiprina Craig Walby, Toyota Material Handling Europe produktu vadības direktors. , "jebkuras slodzes pārvietošana īstajā laikā."

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Vilcējtraktori

Mūsu vilcējtraktoru klāsts nodrošina uzlabotu drošību un efektivitāti horizontālajā transportēšanā un pasūtījumu komplektēšanas operācijās.

Lasīt vairāk >

6 veidi, kā pārbaudīt, vai vilcējtraktors atbilst jūsu darbībām

Uzziniet, vai vilcējtraktori var uzlabot jūsu darbības efektivitāti.

Lasīt vairāk >