Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota rūpnīca pāriet uz šķidro biogāzi

Toyota Material Handling Europe paātrina centienus samazināt fosilā kurināmā daudzumu savā ražošanā. 2019. gada laikā sašķidrinātās naftas gāzes izmantošana Toyota Material Handling Manufacturing Zviedrijas rūpnīcā tiks aizstāta ar šķidru biogāzi.

Sadarbība starp Toyota Material Handling Europe ražotni Mjölbijā, Zviedrijā un reģionālo biogāzes ražotāju Tekniska Verken i Linköping AB ir pirmā šāda veida sadarbība Zviedrijā. Tā atbalsta ilgtermiņa stratēģiju, kuru uzsāka pirms četriem gadiem.

"2015. gadā mēs pārveidojām visu mūsu objektā esošo elektroenerģiju, izmantojot hidroenerģiju, un pāreja no sašķidrinātās naftas gāzes uz šķidro biogāzi ir svarīga mūsu vispārējās ilgtspējas stratēģijas sastāvdaļa: fosilā kurināmā samazināšana mūsu ražošanas darbībās," saka Kristian Björkman, "Toyota Material Handling Manufacturing Sweden" rīkotājdirektors. p>

"Ir ļoti svarīgi, lai mēs nodrošinātu, ka mūsu klientu produkti tiek ražoti ar minimālu ietekmi uz vidi. Mēs ceram sadarboties ar Tekniska Verken, jo viņi ir līderi šajā jomā, kas padara viņus par uzticamu partneri mūsu ilgtspējīgas attīstības darbā ", turpina Björkman.

Savā Mjölby ražotnē Toyota Material Handling Europe aizstāj sašķidrinātās naftas gāzi, ko galvenokārt izmanto krāsas žāvēšanai un sajaukšanai, ar šķidro biogāzi. Biogāze ir atjaunojama, vietēji ražota un viena no pasaules tīrākajām degvielām. To ražo no organiskiem atkritumiem, piemēram, pārtikas atkritumiem. Šķidro biogāzi ražo, attīrot biogāzi un to atdzesējot līdz aptuveni -163 ° C. Vieglāk un efektīvāk uzglabāt un izplatīt nekā gāzveida vielu.

Paredzēts, ka pirmā piegāde notiks pēc 2019. gada vasaras. Līgums ilgs vairāk nekā desmit gadus un segs līdz 25 GWh šķidrās biogāzes gadā, kas ir pietiekami, lai ražotu vairāk nekā 130 000 iekrāvējus gadā Toyota Material Handling Zviedrijas rūpnīcā.

Jums varētu interesēt

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs maināmies, lai palielinātu drošību, mazinātu ietekmi uz vidi un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Mūsu vēsture

Mums ir vairāk kā 100 gadu pieredze materiālu apstrādes jomā. Apskatiet dažus mūsu vēsturiskos akcentus!

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >