Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

18. jūlijā Tartu uzstāsies grupa Metallica 60 miljonu apmeklētāju lielā koncertā Raadi lidlaukā. Toyota autokrāvēji ir devuši lielu ieguldījumu lielā pasākuma sagatavošanā.

Vienīgais Baltijas šovs notiks koncertturnejas "WorldWired Tour" ietvaros. kas pēc Otrā pasaules kara bija viens no lielākajiem militārajiem lidlaukiem Austrumeiropā un kurā bāzējās arī smagais aviācijas bumbvedēju pulks. Skatuve būs ar skatu pret skrejceļu, un tā atradīsies aiz jaunās Igaunijas Nacionālā muzeja (Eesti Rahva Muuseum) ēkas, kas tika atvērta 2016. gadā. "Koncerta skatuve būs bez jumta," saka ražošanas vadītājs John Zajonc igauņu portālam kroonika.delfi.ee 24 stundas pirms vartu atvranas, desmitiem Toyota iekrāvēju ieskauts, kas pārvadā krāšņus skatuves rekvizītus un aparatūru. 60 metrus plata un 20 metrus augsta, skatuve būs bez jumta - ļaudis jau ir saņēmuši daudz lietusgāzes, kas var nedaudz ietekmēt skatītāju noskaņojumu, bet mūziķi padara to par īpašu notikumu. Ja faniem ir jāstāv lietū, lai lietus tiek arī grupai!

16. jūlijā Metallica uzstājās Somijā, naktī trīs stundu laikā skatuve tika nojaukta un jau nākošās dienas rītā tika atvesta uz Igauniju, Tartu.

Vairāk informācijas un galerija >>