Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota iekrāvējs ar izbīdāmu mastu saņem balvu Red Dot: Labākais no labākajiem

Toyota Material Handling Europe izstrādātais un ražotais BT Reflex E-sērijas iekrāvējs izcīnīja labāko vietu konkursā "Red Dot: Best of the Best". Ekspertu grupa piešķir starptautiski atzītus kvalitātes balvu tikai labākajiem produktiem kategorijā.

BT Reflex E sērija ir pasaulē vienīgais iekrāvējs ar paceļamo kabīni un kopš tā palaišanas ekspluatācijā ir nodrošinājis izcilu augsta līmeņa iekraušanas darbu veiktspēju. Izstrādāts darbam augstumā, unikālā paceļamā kabīne un caurspīdīgais jumts, kā arī masta dizains nodrošina lielisku redzamību vienmēr. Tas ir paredzēts, lai samazinātu vadītāja slodzi atkārtotās augsta līmeņa operācijās.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Izstrādājot BT Reflex E-sēriju, mēs paturējām prātā, ka runa nav par iekrāvēju, runa ir par cilvēku uzmanības centrā, par cilvēku dimensiju," saka Magnus Oliveira Andersson, Toyota Material Handling Europe Dizaina vadītājs.
Komentējot Toyota dalību konkursā, žūrija secināja: "BT Reflex E sērijas iekrāvēji ir ar harmonisku dizainu, kas ļauj visām detaļām perfekti papildināt vienai otru. Balstoties uz pārdomātu funkcionalitāti, šis iekrāvējs ar izbīdāmu mastu garantē visaugstākā līmeņa pārvadājumu veiktspēju, pat augsta līmeņa kraušanas operācijās. Iekrāvēja ergonomika, kas izstrādāta ar īpašu konceptuālu uzmanību saviem lietotājiem, nodrošina vadītājam augstu komforta līmeni, kā rezultātā arī nodrošināta izcila veiktspēja."

„Red Dot: Best of the Best” ir laba atzinība par lielisku dizainu. Apbalvotajiem produktiem ir raksturīga novatoriska estētikas un funkciju apvienošana. Fakts, ka šāds neliels konkursantu skaits saņēma stipri atšķirīgus rezultātus, ir pierādījums konkurences kritēriju stingrībai. Es gribu ļoti patiesi apsveikt laureātus ar panākumiem ", sacīja profesors Peter Zec, Red Dot balvas dibinātājs un izpilddirektors.


Lasiet pilnu stāstu par BT Reflex dizainu šeit >

Jums varētu interesēt

Driver using BT Optio for order picking

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet  mūsu pilno iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

Spēcīgo iekrāvēju sērija piedāvā lielu paātrinājumu un izcilu vadāmību optimālai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >