Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Industries Corporation iegādājas Vanderlande

Kopā veidojot pasaules vadošo pilna materiālu apstrādes risinājumu spektra piegādātāju- no roku vadības līdz pilnībā automatizētiem.

 Kopā veidojot pasaules vadošo pilna materiālu apstrādes risinājumu spektra piegādātāju- no roku vadības līdz pilnībā automatizētiem.Toyota Industries Corporation (TICO) ir parakstījusi vienošanos, lai iegūtu Vanderlande - pasaules tirgus līderi pievienotās vērtības loģistikas procesu automatizāciju lidostās un paku tirgū, kā arī vadošo piegādātāju noliktavām - no uzņēmuma pašreizējā īpašnieka NPM Capital .

Sīkākai informācijai lūdzu, sazinieties:

Jonas Lindell
Senior Corporate Communications Officer
Toyota Material Handling Europe
E-mail: jonas.lindell@toyota-industries.eu
Tel.: +46 70 351 24 38

 

Darījums nozīmē TICO stratēģisko vēlmi palielināt savu klātbūtni automatizētās materiālu apstrādes jomā. Tas seko nesenajam paziņojumam par paplašināšanos Ziemeļamerikā kopā ar Bastian Solutions LLC iegādi un nostiprina turpmāko TICO globālo vadošo pozīciju vispārējo materiālu apstrādes risinājumu jomā.
Dibināta 1949.gadā, un ar galveno mītni Veghel, Nīderlandē, Vanderlande ir sniegusi risinājumus vairāk nekā 105 valstīs ar vietējo klātbūtni 30 no tiem. Balstoties uz inovatīvām sistēmām, viedo programmatūru un dzīves cikla servisu, Vanderlande pēdējos gados ir parādījusi ievērojamu pieaugumu, un ir labā atrašanās vietā, lai nākotnē uzturētu ciešas darba attiecības ar augsta līmeņa klientiem.
Kā TICO vadības inspektors un Vanderlande Uzraudzības padomes izraudzītais priekšsēdētājs, Norio Wakabayashi, saka, "Vanderlande papildina mūsu pašreizējo piedāvājumu, nodrošinot pilnu klāstu integrētu automatizētu materiālu apstrādes risinājumu. Mēs arī redzam spēcīgu stratēģisko saikni ar mūsu plašo pārdošanas un servisa tīklu. Šī iegāde rada vēl lielāku globālu pārklājumu gandrīz visiem tirgiem, kam ir prasība pēc automatizācijas. "

"Vanderlande izpilddirektors Remo Brunschwiler piebilst, "Vanderlande ir gandarīta, ka to iegūst šāds ļoti veiksmīgs, stratēģiskais partneris. TICO finanšu spēks un tās globālā klātbūtne palīdzēs mūsu uzņēmumam turpināt savu ilgtspējīgas peļņu nesošas izaugsmes stratēģiju. NPM Capital rīkotājdirektors, Bart Coopmans, secina, "NPM Capital ir bijusi ilgtermiņa fokusēšanās attiecībā uz ieguldījumiem Vanderlande kopš sākuma 1988.gadā. Mēs esam nepārtraukti atbalstījuši ar investīcijām organizācijā un tās tehnoloģiskajās iespējās, kā rezultātā Vanderlande ieņem pašreizējo vadošo tirgus pozīciju . Toyota pievienošanās kā spēcīgam stratēģiskam akcionāram ļaus Vanderlande spert nākamo soli savā izaugsmes trajektorijā. "
Iegādi ir pilnībā apstiprinājusi un atbalsta Vanderlande valde un Uzņēmuma padome. Vanderlande saglabās savu nosaukumu un korporatīvo identitāti, kā arī turpinās savu darbību kā atsevišķa vienība tajās pašās vietās visā pasaulē. Darījums ir pakļauts parastajiem normatīvajiem apstiprinājumiem un līguma slēgšana ir sagaidāma Q2 2017 laikā.

1. Darījuma Pārskats
Iegādes metode: 100% akciju iegāde, izmantojot pilnībā piederošu Eiropas meitas uzņēmumu
Izmaksas: € 1160000000
Plānotais beigu datums: Q2 2017

2. Uzņēmuma kopskats
Vanderlande: Vanderlande ir pasaules tirgus līderis pievienotās vērtības loģistikas procesu automatizācijā lidostās un paku piegādes tirgū. Uzņēmums ir arī vadošais piegādātājs procesu automatizācijas risinājumiem noliktavām e-komercijas, pārtikas mazumtirdzniecības un modes nozarēs.
Tā, piemēram, 12 no Eiropas top 20 e-komercijas uzņēmumiem un daudziem izplatīšanas uzņēmumiem jau ir pārliecinājušies par Vanderlande  efektīvajiem un uzticamajiem risinājumiem. Uzņēmuma bagāžas apstrādes sistēmas pārvieto 3,2 miljardus kravu visā pasaulē gadā, citiem vārdiem sakot, 8,8 miljoni dienā. Tās sistēmas ir aktīvas 600 lidostās, tostarp 14 no pasaules top 20 lidostām. Vairāk nekā 20 miljoni pasta paku (300 pakas sekundē) ir sakārtotas atbilstoši to sistēmām katru dienu, kas ir uzstādītas pasaules vadošajiem sūtījumu kompānijām.
Uzņēmums koncentrējas uz savu klientu biznesa procesu optimizāciju un konkurētspējīgu pozīciju. Ciešā sadarbībā, tā cenšas uzlabot savu operatīvo darbību un paplašināt loģistikas sasniegumus. Vanderlande plašais integrēto risinājumu portfolio - inovatīvas sistēmas, inteliģentas programmatūras un dzīves cikla pakalpojumi - rezultējas realizācijas ātrās, uzticamās un efektīvās automatizācijas tehnoloģijās.
Dibināta 1949.gadā, Vanderlande nodarbina vairāk nekā 4500 darbinieku, kas visi apņēmušies virzīt savu klientu biznesu uz priekšu dažādās vietās visos kontinentos. Ar pastāvīgi pieaugošo apgrozījumu vairāk nekā vienu miljardu eiro, tā ir izveidojusi globālu reputāciju pēdējās sešās desmitgadēs kā ļoti uzticams partneris pievienotās vērtības loģistikas procesu automatizācijā. Lai iegūtu vairāk informācijas par kompāniju, tās produktiem un tehnoloģijām, kā arī karjeras iespējām, lūdzu, apmeklējiet www.vanderlande.com.

3. Uzņēmuma kopskats: Toyota Industries Corporation
Toyota Industries Corporation (TICO) tika izveidota 1926. gadā Japānā kā automātisko steļļu ražotājs. Kopš tā laika TICO ir paplašinājis savas biznesa jomas un šobrīd vada 6 uzņēmumus visā pasaulē.
Iekraušanas-izkraušanas tehnikas uzņēmējdarbībā, saskaņā ar Toyota Material Handling grupas (TMHG) vadības struktūru, ražošanas bāzes un pārdošanas izplatītāji atrodas visā pasaulē, apvienojot savu spēku. TMHG kopš 2001. gada ir bijusi virsotnē globālajā tirgū.
Uzņēmuma nosaukums: Toyota Industries Corporation
Tirgus piedāvājums: Automātiskās stelles, automašīnu gaisa kondicionēšanas kompresori, automašīnas, dzinēji, elektronika, un materiālu iekraušanas/ izkraušanas tehnika un aprīkojums
Pārdošanas apjoms: € 16,8 miljardi (FG 2016) *
Darbinieki: Apmēram 51,500 (FG 2016)
Tīmekļa vietne: www.toyota-industries.com

* Fiskālais 2016.gads attiecas uz finanšu gadu, kas beidzas 31. martā, 2016. gada Euro skaitļi atbilst jenām, tikai ērtības labad, pēc valūtas kursa fiskālā gada beigās.