Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Loģistikas Dizaina Konkurss atvērts publiskai vērtēšanai

Toyota Logistic Design Competition now open for public voting

Toyota Material Handling Europe 2018.gada dizaina konkurss "Sūtījumu piegāde. Pievienojieties revolūcijai" ir atvērts publiskai balsošanai. Cilvēku Izvēles Balva tiks paziņota izstādē CeMAT 2018 Hanoverē, Vācijā

2018. gada Toyota loģistikas dizaina konkurss "Sūtījumu piegāde. Pievienojieties revolūcijai" koncentrējas uz pieaugošo tendenci, ka patērētāji pieņem lēmumus un iegādājas preces tiešsaistē. Tā kā e-komercija kļūst par normu, ātrais piegādes laiks ir kļuvis par absolūtu prioritāti, taču tas ne vienmēr ir saistīts ar tādiem faktoriem kā satiksme. Tāpēc Toyota aicināja visus Eiropas dizaina studentus, lai izstrādātu ilgtspējīgu, revolucionāru risinājumu, kas atvieglo tiešo piegādi un optimizē klientu apkalpošanu.

"Mēs esam ļoti apmierināti ar trešā Toyota Logistikas Dizaina Konkursa rezultātiem un nepārtraukto izaugsmi. Šajā konkursā mēs gribējām paplašināt savu skatījumu uz studentiem un atzinīgi vērtējam dizainus no citām disciplīnām, kā arī bez būtiskiem rūpniecības un transporta modeļiem, "saka Magnuss Oliveira Andersson, Toyota Material Handling Europe dizaina vadītājs.
Šogad konkurss ir pārsniedzis pagājušā gada konkursu ar vairāk nekā divkāršu reģistrācijas apjomu. 86 dizaina paraugi tika iesniegti no visas Eiropas studentiem, no kuriem ir atlasīti 15 finālisti. Ikviens ir laipni aicināts balsot par viņu personīgo iecienīto dizainu. Sabiedrības balsošana var notikt līdz 2018. gada 20. februārim. Vispopulārākais dizains saņems 1000 eiro balvu par tautas izvēli.
Trešās puses finālisti un publikas iecienītākie dalībnieki tiks uzaicināti un paziņoti balvu pasniegšanas ceremonijā, kas notiek CeMAT izstādē 32.paviljonā Hanoverē, Vācijā.
Toyota Logistic dizaina konkurss ir daļa no Toyota Logiconomi programmas. Logiconomi ir Toyota Material Handling jēdziens, ko izmanto, lai aprakstītu savu domāšanas veidu - cenšoties sasniegt "liesos" procesus, likvidējot atkritumus, maksimizējot efektivitāti un samazinot izmaksas.

Toyota Logistic Design Competition finalists

6 .02. 2018

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >