Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Loģistikas Dizaina Konkurss 2020 meklē bagāžas pārvietošanas risinājumus

Toyota Material Handling Europe ik pēc diviem gadiem organizē Toyota Loģistikas Dizaina Konkursu. Šogad konkursa tēma “Bagāžas pārvietošana: vai jūs varat likt tai lidot?” koncentrējas uz bagāžas apstrādes risinājumiem lidostās. Šajā gadā Eiropas konkurss atver durvis uz dalību studentiem visā pasaulē.

Katru gadu lidostās visā pasaulē tiek apstrādāti miljardi bagāžas vienību, un bagāžas apstrāde ir galvenā darbība, uz ko fokusējas Toyota Material Handling Europe. Tieši tāpēc Toyota aicina visus dizaina studentus un nesenos absolventus (2019) visā pasaulē rast risinājumu bagāžas apstrādes loģistikas uzlabošanai lidostās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir daļējs vai pilnīgs risinājums no reģistrēšanās bagāžas nodošanai, transportēšana uz termināli, lidmašīnu un / vai ierašanās galamērķī. "Lai gan pirms diviem gadiem mēs koncentrējāmies uz pēdējās jūdzes piegādi, šī gada izaicinājums ir par bagāžas apstrādi lidostās, kur, mūsuprāt, ir vajadzīgas lielas pārvērtības," saka Magnus Oliveira Andersson, Toyota Material Handling dizaina vadītājs Eiropā. "Lai mūsu dizaina studijā būtu panākumi, ļoti svarīgi ir uzturēt kontaktus ar jaunajiem dizaineriem un uzklausīt jaunos dizainerus. Izmaiņas, kā saka, ir vienīgā konstante."

Bagāžas pārvietošana: vai jūs varat likt tai lidot?

Konkurss tiek atvērts tagad un atzinīgi vērtē visus iesniegumus, kas atspoguļo Toyota mantojumu un zīmolu. Termiņš beidzas 2019. gada 22. oktobrī, pēc tam ekspertu grupa, kas strādā pie Toyota dizaina un inovācijas (piemēram, Toyota Material Handling, Toyota Industries Corporation, Vanderlande, Raymond, ...), novērtēs visus pilnīgos iesniegumus un noteiks finālistus. Visi finālisti no žūrijas saņems atgriezenisko saiti novembra beigās un iespēju pārstrādāt savus priekšlikumus žūrijas noslēguma sesijai. Eksperti un nozares vadītāji pieņems galīgo lēmumu un izvēlēsies konkursa uzvarētājus. Finālisti tiks uzaicināti uz apbalvošanas ceremoniju Zviedrijā, un viņu darbu izstādīs Hannoveres Mesā Vācijā. Turklāt viņiem tiks piešķirtas naudas balvas un viņiem būs iespēja pieteikties uz sešiem mēnešiem apmaksātu praksi Toyota Material Handling Design Center. Lai iegūtu plašāku informāciju un piedalītos konkursā, apmeklējiet Toyota Logistic Design Competition lapu.

Logiconomi

Toyota Logistic Design konkurss ir daļa no Toyota Logiconomi programmas. Logiconomi ir vārds, ko Toyota Material Handling izmanto, lai aprakstītu savu domāšanas veidu - cenšoties panākt „lean” procesus, likvidējot atkritumus, maksimizējot efektivitāti un samazinot izmaksas.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >