Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling Europe iepazīstina ar nākotnes loģistikas redzējumu Hannoveres Mesā ar Microsoft

Ar abām kompānijām, kas vēlas paātrināt digitālo transformāciju loģistikā, Toyota Material Handling Europe apvieno savas inženiertehniskās prasmes, lai apvienotu spēkus ar Microsoft tehnoloģiskajām zināšanām. 7. zālē, stendā C40, Toyota Material Handling Europe prezentēs savu viedokli par digitālo ražošanu Hannoveres Messā Microsoft stendā no 1. līdz 5. aprīlim. Šeit klienti saņems nākotnes tehnoloģiju garšu, kas optimizēs viņu biznesu.

Pagājušajā gadā Toyota Material Handling parādīja pirmo priekšstatu par savu nākotnes loģistikas redzējumu Microsoft stendā: “A.I.TeamLogistics” bija tā koncepcija, kas saistīta ar savienotiem iekrāvējiem ar iebūvētu inteliģenci, kas darbojas kā komandas, lai nodrošinātu nepārtrauktu plūsmu un optimizētu loģistikas darbības. Palešu dronu transportlīdzeklis bija aprīkots ar Azure Cognitive Services, kas palīdzēja Toyota realizēt savu redzējumu, izmantojot Microsoft HoloLens, lai vizualizētu dažus scenārijus. Tas ļāva apmeklētājiem izbaudīt, kā palešu drons aplūkoja apkārtni, pateicoties uz redzējumu balstītai tehnoloģijai, kas aizstāj tradicionālo skenera tehnoloģiju.

2020 loģistikas vīzija

Pirmo reizi tika prezentēts kā 2028. gada redzējums, šogad Toyota Material Handling īsteno koncepcijas realizāciju līdz 2020. gadam. Transportlīdzekļi tiek uzrādīti mērogā, aizpildot demonstrāciju, kas balstīta uz 3D skenēšanu. Tas ļauj mašīnām apmācīt, lai pārvietotos pa noliktavas vides digitālo dvīņu sistēmu, nepārtraukti optimizējot tā veiktspēju, pateicoties Azure Machine Learning (apmācīts ar pastiprinājumu). Pēc izvietošanas transportlīdzeklis nepārtraukti uzlabosies, pateicoties tās maršrutam, kas balstīts uz tās (kustīgo) apkārtnes pārredzamību, pateicoties borta inteliģencei. HoloLens ļauj cilvēkiem mijiedarboties ar autonomajiem transportlīdzekļiem, pateicoties spējai apskatīt informāciju no šīm mašīnām.p>

Mašīnmācīšanās nepārtauktai uzlabošanai

Pāreja no skenera un redzes uztveršanas tehnoloģijām un cilvēku programmēšanas uz mašīnmācīšanos (tūlītēja izpratne par uztveres informāciju) piedāvā lielas klientu priekšrocības. Transportlīdzekļi spēj pielāgoties nelielām novirzēm, piemēram, šķēršļiem, kas radušies, vai objektiem, kas atrodas ārpusē. Automatizējot optimizācijas un izpildes procesu, klienti laika gaitā varēs nepārtraukti optimizēt darbību, efektivitāti un drošību. Kā arī elastīgi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem noliktavu un mēroga operācijās līdz nepieciešamajam līmenim. "Spējot pārstāvēt klientu vidi un nodrošināt jaunās paaudzes inteliģentus iekrāvējus, Toyota Material Handling Europe ļauj klientiem uzlabot veiktspēju savā noliktavā, ne tikai mašīnu izlietojuma un preču caurlaidības ziņā," saka Boriss Ahnbergs, Toyota Material Handling Europe galvenais tehnoloģiju izstrādātājs. "Simulējot dažādus scenārijus praktiski un izmantojot Azure mašīnu mācīšanos un mākslīgo intelektu, izvietošanas laiks ir ievērojami samazināts, izvietotie transportlīdzekļi dinamiski pielāgojas videi, un var piedāvāt dziļāku ieskatu klientu darbībā," saka Šankadans Arkan, Ražošanas un resursu Rūpniecība, Microsoft.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >