Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota material handling

Toyota Material Handling Europe jaunais vadītājs Terry Unnai

Ar spēcīgu un stingru pieredzi starptautiskā kravu pāŗkraušanas binesā, Terry Unnai nomaina Norio Wakabayashi kā TMH vadītājs. Vadītāju maiņa seko Vanderlande apvienošanai ar TIC, kur šobrīd N. Wakabayashi ir vadītājs.

Terry Unnai ir vairāk kā 35 gadu pieredze starptautiskajā iekraušanas tehnikas biznesā. Viņš ir pavadījis vairāk kā 15 gadus savas karjeras ārpus Japānas, veiksmīgi ieņemot vadošus amatus Amerikā, Eiropā un Austrālijā.

2001.gadā T.Unnai pievienojās Toyota Industries Corporation, pasaules vadošajam spēlētājam iekraušanas tehnikas biznesā ar tās Toyota Material Handling Group. Uzņēmumam bija lielākā globālā tirgus daļa kopš 2001.gada. 2017.gada jūnijā Unnai kungs tika nozīmēts par Toyota Material Handling Europe priekšsēdētāju un tagad strādā tās filiālē Mjolby, Zviedrijā.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

“Es esmu ļoti entuziastisks par šo jauno amatu, sastopot jaunus klientus un strādājot ar jaunu komandu. Mūsu pienākums ir fokusēties uz iekraušanas tehnikas biznesa humāno aspektu, lai pārliecinātos, ka sasniedzam augstākos standartus tādās jomās kā drošība, ergonomika un energoefektivitāte,” komentē Terrijs.”Es arī uzskatu Zviedriju par jauku un mierīgu vietu, kas pilna ar dabu un draudzīgiem cilvēkiem.”

Pēc apvienošanās ar Vanderlande maijā, divi vecākie vadītāji no Toyota Material Handling Europe pievienojās Vandelande. Vadošais priekšsēdētājs Norio Wakabayashi tagad ir Vanderlande priekšsēdētājs, kā arī Toyota Industries Europe, gan Toyota Material Handling Europe, gan Vanderlande īpašnieka, valdes loceklis Hans van Leeuwen, līdzšinējais Toyota’s Logistics Solutions vecākais viceprezidents, šodien ir Global Advanced Logistics at Vanderlande viceprezidents.


Ganr van Leeuwen, gan Wakabayashi spēlē galvenās lomas apvienošanās procesā, un turpinās strādāt, lai stiprinātu sadarbošanos starp abiem uzņēmumiem. Vanderlande un Toyota Material Handling Europe apvienotais biznesa portfelis aptver pilnu klāstu iekraušanas tehnikas biznesa prasību šodienas tirgū.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >
People looking at trucks

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs varam kaut ko mainīt, lai palielinātu drošību, samazinātu ietekmi uz vidi, un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >