Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling Europe izlaiž ceturto ilgtspējas ziņojumu

4.novembrī tika publicēts Toyota Material Handling Europe, kas ir daļa no Toyota Industries Europe, kas pilnībā pieder Toyota Industries Corporation meitas uzņēmumam, ceturtais ilgtspējas ziņojums. Ziņojums sniedz pārskatāmu un detalizētu pārskatu par uzņēmuma ilgtspējības saistībām, lai maksimāli palielinātu kvalitāti un klientu drošību, optimizētu cilvēku uzplaukuma iespējas un samazinātu ietekmi uz vidi.

"Zero Muda” ir mūsu vīzija, jo kvalitāte ir galvenais, lai bizness turpinātos. Tas attiecas uz to, kā mēs strādājam ar biznesa partneriem, cilvēkiem un apkārtējo vidi. Tāpēc kopīgi centīsimies panākt nulles dīkstāves, nulles negadījumus un nulles izmešus," saka Matiass Fišers, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors.

Ar šo ceturto ilgtspējas ziņojumu Toyota Material Handling Europe apstiprina savas stingrās ambīcijas kļūt par nozares līderi, sadarbojoties ar piegādātājiem, akadēmiskajām aprindām un jaunuzņēmumiem, lai sasniegtu savus ilgtspējības mērķus. Toyota Material Handling Europe atbalsta Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus un ir EU-OSHA partneris viņu veselīgu darba vietu kampaņās kopš 2010. gada. Kopš 2019. gada tās īpašnieks Toyota Industries Corporation Japānā ir viena no mazāk nekā 40 korporācijām visā pasaulē ar divkāršu A reitingu no CDP, pasaules vadošā vērtējuma par korporatīvo darbību vides jomā.

Nesen EcoVadis, trešās puses novērtējums, lai pilnveidotu caurspīdīgumu, ir piešķīris Toyota Material Handling Europe un 15 no 24 vietējām organizācijām EcoVadis zelta līmeni, nosakot zeltu kā minimālo standartu visām Toyota Material Handling līdz 2021. gadam un apliecinot tā vadošo pozīciju ilgtspējībā Eiropā. Kopš 1993. gada Toyota Industries Corporation (TICO) ir viena no pirmajām kompānijām, kas apņēmusies ieviest Kioto Protokolu. Sakarā ar to sistemātisko pieeju, CO2 izmeši to četrās lielākajās rūpnīcās Eiropā ir samazinājušies par 2321 tonnu. Sasniedzot par 20% mazāk emisiju gadā nekā 2012. gadā, savukārt ražošanas apjoms tajā pašā laika posmā gandrīz dubultojies. Šis ir viens no daudzajiem iemesliem, kādēļ Toyota Material Handling Europe un 10 tā meitasuzņēmumi ieguva “izcilu” vai “progresīvu” vides pārvaldības prakses novērtējumu ar EcoVadis palīdzību.

Jums varētu interesēt

People looking at trucks

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs varam kaut ko mainīt, lai palielinātu drošību, samazinātu ietekmi uz vidi, un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Veselīgas darbavietas visiem vecumiem

Ar 2016-2017.g. kampaņu mēs, kopā ar EU-OSHA, cīnamies par veselīgu un produktīvu darba vidi visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >