Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling Europe and Eneo Solutions join forces in strategic solar energy programme

Abu uzņēmumu, kas vēlas veicināt sabiedrību bez oglekļa, partnerība apvieno Toyota Material Handling Eiropas dziļās zināšanas par elektriskajiem iekrāvējiem un litija jonu akumulatoriem ar Eneo Solutions pieredzi saules enerģijas jomā. Partnerība tiks īstenota stratēģiskā saules programmā ar mērķi īstenot saules enerģijas programmu Toyota Material Handing ražotnēs un izstrādāt saules enerģijas risinājumus, kurus var integrēt Toyota produktu piedāvājumā.

Pirmajā posmā piecās valstīs Toyota Material Handling ražotnēs un birojos tiks uzstādītas jumta saules enerģijas sistēmas, izmantojot Power Purchase Agreements (PPA). Iekārtas plānots uzstādīt vēlāk 2019. gadā, un galvenā mītne Mjölby ir pirmā.

Ceļā uz sabiedrību bez oglekļa emisijām
Elektrifikācija paātrinās loģistikas jomā, palielinot pieprasījumu pēc atjaunojamās enerģijas. Elektriskie iekrāvēji ar litija jonu akumulatoriem, ko darbina ar saules elektrību no sava jumta, var radīt gan vides, gan finanšu ieguvumus. Tāpēc šīs saules programmas vīzija ir arī izstrādāt saules enerģijas risinājumus, kas ļauj Toyota Material Handling partneriem un klientiem virzīt pasauli uz oglekļa brīvu sabiedrību. Risinājumi būs pieejami no jumta saules enerģijas risinājumiem līdz pat litija jonu akumulatoriem kā stacionāriem saules enerģijas avotiem. "Mēs vēlamies, lai mūsu saules enerģijas programma atbalsojas no mūsu ražošanas vietām līdz piegādātājiem un klientiem, kas izmanto mūsu produktus. Pievienojot vairāk atjaunojamās enerģijas, mēs palīdzam novērst fosilo enerģiju Eiropā. Tas, ko mēs cenšamies panākt, ir aicināt mūsu partnerus un klientus šajā ceļā uz sabiedrību bez oglekļa, ”saka Matiass Fišers, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors. Programma ir svarīgs solis, lai sasniegtu Toyota enerģijas mērķus, kas līdz 2020. gadam sasniegs 100% atjaunojamās elektroenerģijas, un līdz 2050. gadam nulles oglekļa emisijas no visiem produktiem un risinājumiem.

Stacionāra saules enerģijas uzglabāšana
Programmas ietvaros uz Li-ion baterijām balstītām baterijām tiks dota trešā dzīve kā rentablām, stacionārām saules enerģijas krātuvēm. Tādējādi elektriskos iekrāvējus varēs uzlādēt ar saules enerģiju pat tad, ja saule nespīd. "Partnerattiecības ar Eneo liekas perfekti saskanīga. Viņu pasaules līmeņa zināšanas garantēs efektīvus un ilgstošus risinājumus. Būs aizraujoši redzēt, ko mēs varam paveikt kopā, lai samazinātu mūsu produktu ietekmi uz vidi" , noslēdz Matiass Fišers. "Šī partnerība ir viens no veidiem. Toyota ir apņēmusies sasniegt nulles emisijas saviem produktiem, kas ir solis, kam saules enerģija un akumulatoru risinājumi var būt kā atspēriena punkts. Eneo ir lepna būt par daļu no šī projekta.", saka Harald Överholm, Eneo Solutions izpilddirektors.

Par Eneo Solutions
Eneo Solutions tika dibināts 2013. gadā un piedāvā saviem klientiem vieglu piekļuvi zaļajai enerģijai. Eneo ir pilna servisa saules enerģijas konsultāciju un PPA sniedzējs pasaules ambiciozākajiem līderiem vides ilgtspējības jomā. Šodien Eneo pārvalda vairāk nekā 40 saules enerģijas objektus lielām korporācijām un valsts sektoram. Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu, kā jūsu uzņēmums var samazināt oglekļa emisijas ar saules enerģiju. https://eneosolutions.se/en-start/

Jums varētu interesēt

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs maināmies, lai palielinātu drošību, mazinātu ietekmi uz vidi un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad piedāvājam pilnībā integrētas litija-jonu baterijas visam tehnikas klāstam, atbilstošas augstajiem TPS standartiem

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Mēs pielietojam saudzīgās ražošanas principus mūsu produkcijai un darbam saskaņā ar „pull” sistēmu, kas nozīmē, ka mēs ražojam tikai to, ko jūs pasūtat. 

Lasīt vairāk >