Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Material Handling piedāvā jaunus, daudzpusīgus, gājēju vadības palešu pārvietotājus un krāvējus

Ar Toyota BT Levio & BT Staxio W sēriju (LWE140-250 & SWE080L-200D), gājēju vadības palešu pārvietotājiem un krāvējiem, Toyota Material Handling Europe pilda solījumu par nepārtrauktu uzlabošanu atbilstoši Toyota vērtībai Kaizen. Šie kompaktie un daudzpusīgie iekrāvēji tagad ir aprīkoti ar uzlabojumiem un papildinājumiem, kas produktiem sniedz pievienoto vērtību. BT Levio & BT Staxio W modeļu izgatavošana vēl vairāk piemērota iekraušanai, kraušanai un horizontālai transportēšanai slēgtās vietās.

Ar strauji augošu motorizēto gājēju vadības palešu pārvadātāju segmentu, Toyota BT Levio palešu pārvietotāji un BT Staxio palešu krāvēji nepārtraukti tiek optimizēti, lai pārsniegtu klientu vajadzības. “BT Levio un BT Staxio W sērijas ir parādījušas, cik viegla palešu apstrāde var būt dažādos pielietojumos klientiem visā pasaulē. Paturot prātā mūsu klientus un to darbību, produkti tagad ir pieejami ar vēl plašāku funkciju un iespēju klāstu, kas veicina produktivitātes, drošības un efektivitātes paaugstināšanos, ”saka Andreas Lindsjö, Toyota Material Handling Europe noliktavu aprīkojuma grupas vadītājs.

Uzlabota produktivitāte

Palešu krāvējus var aprīkot ar zema trokšņa līmeņa hidrauliku kā opciju. Tas padara šos iekrāvējus ideāli piemērotus darbam trokšņa jutīgos un klusos apstākļos, piemēram, lielveikalos, veikalos un kravas automašīnās, nakts laikā. Tagad BT Staxio W sērija ir pieejama arī ar svara indikatoru, kas parāda aprēķināto kravas svaru. Tas novērš pārāk smagu kravu novietošanu uz kravas automašīnām, liftos un citur. BT Staxio SWE080L-140L krāvēji ar „initial lift” var transportēt divas palešu kravas vienlaicīgi (viena uz atbalsta svirām un viena uz dakšām), bet BT Staxio SWE200D ir īpaši izstrādāta dubultai kraušanai. Spēja transportēt divas kravas vienlaicīgi veicina lielāku produktivitāti.

Drošība un stabilitāte

Visu BT Levio & Staxio W-modeļu bateriju vāks un motora pārsegs ir atjaunināts, lai uzlabotu robustumu, saskaņojot dizainu ar pārējo produktu grupu. Abas W sērijas var aprīkot ar ātruma samazināšanu pagriezienos, padarot tās ideāli piemērotas augstām un nestabilām kravām. Šī uzlabotā stabilitāte novērš bojājumu un traumu rašanos, uzlabojot drošību darba vietā.

Izcila efektivitāte

BT Levio & BT Staxio W sērija piedāvā lielāku energoefektivitāti, uzlabotu darba laiku un samazina CO2 emisijas. Katrs modelis ir pieejams arī ar iebūvētu lādētāju, lai ātri un viegli uzlādētu kravas automašīnu, lai ietaupītu laiku. Standarta komplektā katrs no šiem iekrāvējiem ir pieejams ar litija jonu akumulatoru tehnoloģiju no Toyota Material Handling Europe. Litija jonu dzinējiem nav nepieciešama akumulatora maiņa, rezerves akumulators vai uzlādes zona. Tā vietā iekrāvēju var uzlādēt, ja tas ir ērti, piemēram, pārtraukumu laikā. Ir novērsta arī akumulatora apkope, un energoefektivitāte, pateicoties litija joniem, uzlabojas līdz pat 30%.

Visas Toyota Material Handling Europe ražotie iekrāvēji ir aprīkoti arī ar telemātiku kā standarta aprīkojumu, padarot tās par Toyota Viedajiem iekrāvējiem. Tas ļauj klientiem viegli savienot savus iekrāvējus ar I_Site, lai efektīvi novērtētu un uzlabotu darbības produktivitātes un drošības ziņā.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Powered pallet truck in industry

Pasūtījumu komplektētāji

Šie iekrāvēji ir ātri un jaudīgi, ar fokusu uz drošību un dažādību.

Lasīt vairāk >
Palešu pārvadātāji

Palešu pārvadātāji

Staxio palešu krāvēji ir piemēroti plašam materiālu apstrādes klāstam un ir ātri, efektīvi un viegli lietojami.

Lasīt vairāk >
Driver on lithium-ion truck in warehouse

Mūsu unikālais Litija jonu diapazons

Litija jonu baterijas ir izrādījušās par 30% energoefektīvākas  nekā svina-skābes akumulatori, ievērojami samazinot CO2 emisijas.

Lasīt vairāk >

Viedie savienotie iekrāvēji

Lasiet vairāk par savienotajiem un viedajiem noliktavu iekrāvējiem

Lasīt vairāk >