Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota litija-jonu bateriju risinājumi iekštelpām

Toyota iepazīstina ar jauniem litija-jonu bateriju risinājumiem iekštelpām

Pēc daudziem gadiem piedāvājot iekrāvējus, kas aprīkoti ar litija jonu baterijām, Logimat izstādē Štutgartē no 13. līdz 15. martam Toyota Material Handling demonstrē savu jauno litija jonu akumulatora risinājumu iekštelpām, kas paplašinās savu Li-Ion risinājumu klāstu no Toyota.

Kopš litija jonu klāsta ieviešanas 2013. gadā Toyota Material Handling Europe ir bijusi viena no nozares vadošajiem litija jonu iekrāvēju piegādātājiem. 2016. gadā ievērojami paplašināja esošo palešu pārvietotāju un pasūtījumu komplektētāju klāstu. Kopš tā laika klienti varēja izvēlēties tehniku no plaša klāsta, kurā ietilpst arī palešu krāvēji, iekrāvēji ar izbīdāmu mastu, vilcējtraktori un atsvara iekrāvēji.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Toyota litija-jonu bateriju risinājumi iekštelpām

Gadu gaitā klienti varēja baudīt litija jonu bateriju priekšrocības. Baterijas iespējams uzlādēt, novēršot vajadzību pēc akumulatora maiņas, rezerves baterijas vai uzlādes vietām. Papildus tam risinājums ir ievērojami energoefektīvāks, samazinot CO2 emisijas, kā arī enerģijas izmaksas. Litija jonu akumulatoriem arī nav nepieciešama apkope, lai klientiem nodrošinātu maksimālu darba laiku un produktivitāti.

Izmantojot Toyota grupas kompetenci praksē, litija jonu akumulatoru risinājumi radīs modulāru bateriju uzstādīšanu. Tas nozīmē, ka klienti var iegūt pareizo akumulatora izmēru, kas ir saderīgs ar to darbību. Neatkarīgi no operāciju lieluma, iekšējais risinājums ātri atmaksāsies, padarot to interesantu lietošanai visu veidu operācijās, lielās vai mazās. Klienti var arī būt droši ar pagarinātu 7 gadu garantiju.

 

13.marts 2018

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >
Servisa tehniķis

Serviss

Mūsu pakalpojumu plāni saglabā jūsu  biznesu nepārtrauktā darbībā, un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem, lai jūs varētu plānot savu darbību ar pilnu pārliecību!

Lasīt vairāk >