Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota AGV automatizācijas programmatūra T-ONE

Toyota prezentē savu jauno viedo AGV automatizācijas programmatūru T-ONE

Toyota Material Handling Europe prezentēja savu jauno, inteliģenēto automatizēto automatizācijas programmatūru T-ONE, kas norisinājās LogiMAT izstādē Štutgartē (13.-15. Marts). T-ONE (optimizēšana - navigācija - izpilde) ir viens solis priekšu un ir daļa no Toyota lean pieejas, lai optimizētu efektivitāti un noliktavu resursu izmantošanu. T-ONE ir Toyota automatizēto risinājumu, kas apvieno klienta procesus un nodrošina pilnīgu materiālu plūsmas pārskatu un kontroli, centrā.

T-ONE ir radīts kā integrācijas slānis, kas sazinās ar Toyota Autopilota automatizētajiem triekrāvējiem (AGV) un esošo infrastruktūru, piemēram, noliktavu vadības sistēmām, preču identifikāciju un citām materiālu apstrādes iekārtām.

Inteliģentā programmatūra nodrošina operatīvo robustumu un elastīgumu, lai vienkāršotu operāciju apjomu un ātru darbību. Tas padara to piemērotu operācijām ar plašu iekraušanas tehnikas klāstu.
"T-ONE ir galvenais līdzeklis, lai automatizētu un padarītu ļoti efektīvas iekraušanas operācijas. Mūsu klienti gūs labumu no nepārtrauktas darbības plūsmas un vienmērīgas integrācijas ar vietējām sistēmām," saka Hans Larsson, Logistics Solutions direktors, Toyota Material Handling Europe, "padarot automatizāciju vēl ērtāku."

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Plūsmas un efektivitātes optimizēšana


T-ONE optimizē pasūtījumu izpildi un transportlīdzekļu novirzīšanu un izmantošanu, vienmēr saglabājot nepārtrauktu materiālu plūsmu. Sistēma arī nodrošina ērtu operētājsistēmas mērogojamību. Ja ir nepieciešama lielāka caurlaidspēja vai pašreizējās darbības paplašināšana, transportlīdzekļus var viegli pievienot pastāvošai sistēmai ar minimālu piepūli. Visu informāciju var apskatīt, izmantojot grafisko lietotāja interfeisu, ar piekļuvi KPI, lai nepārtraukti uzlabotu procesus.

Inteliģenta un ātra navigācija


Pateicoties uzlabotajai autoparka kontrolei, T-ONE vienmēr izvēlas vispiemērotāko ceļu AGV, samazinot gaidīšanas laiku un braucienus bez kravas. Visu transportlīdzekļu parku dinamiski (atkārtoti) novirza, nepārtraukti plānojot optimālu iekrāvēju izmantošanu atbilstoši autoparka statusam, pieejamai grīdas platībai, uzglabāšanas buferiem un kārtējo pasūtījumu rindai. Turklāt T-ONE (atkārtoti) piešķir pasūtījumus vispiemērotākajam transportlīdzeklim, ņemot vērā kopējo situāciju un piegādes laiku.


Droša un precīza izpilde


Pateicoties viedajai pasūtījumu sadalīšanai un nepārtrauktam optimālam maršruta plānojumam, visas kravas tiek piegādātas, kad un kur tas ir nepieciešams, precīzi un efektīvi. Programmatūra sazinās ar citām sistēmām, lai precīzi zinātu, kad krava ir jāuzņem, nodrošinot robustu un efektīvu pasūtījumu apstrādi, lai garantētu nepārtrauktu plūsmu un optimālu transportlīdzekļu izmantošanu.

15.marts, 2018.

Jums varētu interesēt

autopilot Toyota

Automātiskie risinājumi

Mūsu automātisko iekrāvēju klāsts piedāvā elastīgus un advancētus risinājumus efektīvākai un taupīgakai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >
autopilot Toyota

Kā automātiskie iekrāvēji var optimizēt jūsu noliktavu?

Teiksim atklāti, kas šajās dienās var atļauties iztērēt resursus vai palēnināt darbību? Tad kāpēc neizlemt automatizēt visus atkārtotos uzdevumus?

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >