Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota prezentācija ar Microsoft CeMAT izstādē un Hannover Messe 2018

Pateicoties interaktīviem eksponātiem gan izstādē CeMAT, gan Hannoveres Messā, klienti gūs ieskatu nākotnes tehnoloģijās, lai optimizētu savu biznesu.

Toyota Material Handling Europe mērķis ir kļūt par tirgus līderi materiālu apstrādes risinājumos un pakalpojumos, ieguldot tehnoloģijās un piedāvājot digitālos risinājumus. Savienojamība ir atslēga uz efektīvu iekrāvēju apkalpošanu, un tā ir viena no Toyota pakalpojumu koncepcijas vērtībām, Toyota sniegtā pakalpojuma pieeja, kuras pamatā ir Toyota ražošanas sistēma. Pateicoties šai pieejai, Toyota Material Handling var piedāvāt labāku plānošanu, lielāku pievienoto vērtību un mazāk muda (atkritumu). Turklāt, telemātiku var izmantot, lai labāk sagatavotu un atbalstītu tehniķus. Visas šīs funkcijas ir atrodamas T-Stream - pakalpojuma rīkā, ko Toyota izstrādājis ar Microsoft palīdzību, kuru speciālisti jau izmanto šodien.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Kā spēcīgs sadarbības partneris, Microsoft atbalsta mūs, lai palīdzētu piepildīt mūsu sapni: plānoto iekrāvēju apkopi pilnīgi bez avārijām kā mērķi", saka Aksels Vāle, Toyota Material Handling Europe mārketinga direktors. Identificējot tehniskas problēmas, pirms tās pat notiek, klientiem būs plašāka tehnikas izmantošana un dīkstāves novēršana. "Mūsu sadarbība ar Microsoft koncentrējas galvenokārt uz tehnoloģiju, programmēšanas programmatūras izstrādi un turpmākiem plāniem par nākamajām iespējām."
Lai uzzinātu, ko šī sadarbība piedāvā jau šodien, nāciet un apmeklējiet 32.Paviljonu izstādē CeMAT 2018: Toyota tēma "Domājiet kā Toyota" dalās ar savu ilgo pieredzi Toyota ražošanas sistēmā un tā saudzīgo domāšanu ar apmeklētājiem, kā arī galvenajiem partneriem. . Pārdomājot, kādas digitālās transformācijas loģistikā nākotnē varētu radīt, Toyota un Microsoft arī demonstrē Digitālās rūpnīcas izstādi Hannover Messe 7. hallē.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >
Servisa tehniķis

Serviss

Mūsu pakalpojumu plāni saglabā jūsu  biznesu nepārtrauktā darbībā, un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem, lai jūs varētu plānot savu darbību ar pilnu pārliecību!

Lasīt vairāk >