Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

T-stream from Toyota and Microsoft collaboration

Toyota sadarbībā ar Microsoft piedāvā jaunu servisa instrumentu T-Stream

Sekojot globālajām tendencēm, piemēram, e-komercijai un digitalizācijai, materiālu apstrādes rūpniecība mainās un diezgan ātri pielāgojas. Kā galvenais materiālu apstrādes pakalpojumu sniedzējs Toyota Material Handling Europe fokusē uzmanību uz to, ka inovācija un savienojamība var uzlabot pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, kā arī servisa tehniķiem. Rezultāts ir T-Stream, Toyota jaunais servisa rīks, kas izstrādāts kopā ar Microsoft.

Toyota digitālais ceļš sākās pirms 15 gadiem ar pirmo mobilo risinājumu saviem servisa  tehniķiem, ko sauc par EASY (Engineer Administration System). Toyota Material Handling Europe turpina ieguldīt tehnoloģijās, piemēram, savienojot iekrāvējus un piedāvājot reāllaika informāciju. Lai sasniegtu izcilu apkalpošanu, tā pakalpojuma rīks ietver pareizo tehnoloģiju, lai piedāvātu saviem tehniķiem nepieciešamo atbalstu. Tāpēc Toyota Material Handling Europe uzsāka partnerattiecības ar Microsoft, citu pasaules mēroga spēlētāju, lai kopīgi veidotu digitālo vīziju.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

"Mēs uzskatām, ka digitālā transformācija ir stratēģisks ceļš, lai padarītu Toyota par līderi Eiropas pakalpojumu tirgū," saka Joakims Plate, Toyota Material Handling Europe servisa tirgus direktors. "Un Microsoft nav tikai tehnoloģiju piegādātājs, Microsoft ir mūsu tuvs līdzstrādnieks. Rezultāts ir risinājums, kas palielinās darbinieku skaitu, palielinās klientu vērtību un apmierinātību, kā arī palīdzēs mums sasniegt Pirmo vietu tirgū. "
Toyota Material Handling Europe sadarbojās ar Microsoft konsultāciju un attīstības pakalpojumu jomā, izveidojot T-Stream - pavisam jaunu „viss vienā” risinājumu. Izveidots uz Microsoft Azure mākoņa, tas darbojas uz Windows, izmanto Bing Maps un GPS sistēmas, lai sniegtu tehniķiem uzlabotu, proaktīvu servisu, kas klientiem var nodrošināt uzturēšanu pirms sadursmju rašanās. Jaunas funkcionalitātes ietver uzlabotu plānotāju, detaļu meklētāju, autoparka pārvaldību, attēlu funkcionalitāti, integrāciju ar citām lietojumprogrammām un tehnisko dokumentāciju. Viņiem tagad ir visa vajadzīgā informācija īstajā laikā neatkarīgi no tā, vai tas ir pārskats par servisa uzdevumiem vai tehnisko informāciju, kā rezultātā tiek iegūti pārliecināti tehniķi. Viņi ne tikai var plānot savu darbu daudz efektīvāk, bet administrēšanas sistēma var arī piedāvāt labāku atbalstu ātrāk, gūstot labumu gan tehniķiem, gan klientiem.
"Tas, ko Toyota Material Handling Europe izstrādājusi ar T-Stream, ir viens no visspēcīgākajiem piemēriem, kā atbrīvot datu jaudu un rīkoties ar to," sacīja Çağlayan Arkan, GM Worldwide Manufacturing, Microsoft. "Servisa tehniķi, kas ir bruņoti ar reāllaika ieskatu, var nodrošināt, ka rūpnīcas iekārtas darbojas daudz prognozētāk un efektīvāk, kā rezultātā samazinās remonta izmaksas un Toyota spēj apkalpot aprīkojumu, pirms klients to pat zina, ka viņiem tas ir vajadzīgs."
Ar pirmo versiju, kas aizstāj esošo EASY pakalpojumu platformu, nākamo mēnešu un gadu laikā ir paredzēti jauni rīka atjauninājumi. Darbs ar Microsoft Azure mākoņa platformu ļauj ātrāk un viedāk izmantot jaunās iespējas.
Pirmā izlaiduma versija ir tikai daļa no Toyota digitalizācijas ceļa. Nākotnē Toyota Material Handling Europe varēs pilnībā mainīt savu uzņēmējdarbības modeli, ņemot vērā klientu vajadzības, kā arī konsultēt un atbalstīt tos vislabākajā veidā, pateicoties telemātikas datiem. Savienotie kravas automobiļi arī ļaus Toyota pāriet uz prognozēšanas servisu, remontējot iekrāvējus, pirms kaut kas notiks, lai sasniegtu nulles dīkstāves.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Servisa tehniķis

Serviss

Mūsu pakalpojumu plāni saglabā jūsu  biznesu nepārtrauktā darbībā, un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem, lai jūs varētu plānot savu darbību ar pilnu pārliecību!

Lasīt vairāk >
Pulkstenis

Toyota Servisa Koncepcija

Mēs parādam savu aizrautību ar servisu ar Toyota Servisa Koncepciju, strukturētu pieeju mūsu servisa optimizēšanai.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >